Nimi sertifikaadil  – osaleja nimi ja sertifikaadi nimi

Hetkel veel (ja loodetavasti kuni aasta lõpuni) on võimaldatud nii, et kes osaleb seminaril, saab omal soovil diplomile teise nime valida. Miks? Milleks peaks see võimalus olemas olema?

Tervendamise ja energiatega tegelemise maailmas on palju selliseid inimesi, kes on saanud enda jaoks olulise pühitsuse või nimelisa endale elus ning kui see on tema jaoks oluline. Seetõttu on tal võimalus enda diplomile just seda nime saada. Reikimeistrid, joogaõpetajad jt – see võimalus on olemas.

Pane tähele: KUI AGA SINU PÄRISNIMI muutub (ees- ja perekonnanimi),  siis seda meie süsteemis muuta ei saa. Seega, see ees-ja perekonna, millega Sa registreerud, see läheb ka thetahealing.com teetapraktikute andmebaasi kirja ja nii tuleb ka Sinu diplomi väljatrükk.

Kui Sa lahutad hiljem või Sa oled ise ekslikult süsteemis oma nime valesti sisestanud, siis oma profiilis saad sa tagantjärgi muudatusi ise teha.  Kui mis puudutab uue perekonnanimega diplomi väljatrükkimist, see  on väga keeruline ning nõuab THInK instituudi kaasamist, et thetahealing.com andmebaasis need korrektsioonid teha. Meie neid asju teha ei saa ning sellisel juhul pead ise pöörduma THiNK instituudi poole.

Näiteks: kui Sa oled registreerunud kursusele ühe ees-ja perekonnanimega, mis on Sinu mehe perekonnanimi ja nii on Sul ka profiilis kirjas, siis kui Sa lahutad, ei ole tagantjärgi meil võimalik Sulle uut diplomit väljastada. Selleks pöördu THiNK instituudi poole, mille kontaktid leiad thetahealing.com lehelt.

Similar Posts