teetatervendamine

KUIDAS OSALEDA TEETATERVENDAMISE SEMINARIL 

Registreerumiseks täida palun alljärgnevad väljad. Kui mingil põhjusel väljavorm Sinu veebilehitsejas ei tööta, siis leiad juhised registreerumaks e-maili teel lehe allosast. 🌿


Mis edasi? 🌸

 

1)Palun oota meie tagasisidet ja kinnituskirja, et oleme Sinu registreerimissoovi kätte saanud ning et oled nimekirja lisatud. Palun kontrolli oma rämpsposti folderit, ega pole meie kiri juhuslikult rämpspostkasti läinud.

2)Suundu tasuma registreerumistasu läbi pangaülekande. Palun tasu kursuse ettemaks hiljemalt 14 päevaks  enne kursuse toimumise aega. Registreerumistasu on oluline tasuda 14 p enne toimumist, et jõuaksime Sulle raamatu tellida, materjalid trükkida ning kõik ka postiga teele saata (juhul, kui soovisid posti teel materjalide saatmist). Kui registeerud seminarile nn viimasel minutil (mõned päevad enne toimumist), siis saada oma registreerumistaotlus,  kuid oota Koolitajalt infot, kas kursusel on vaba kohta osaluseks. Saame aru, kui tuleb olukordi ette ning vahest plaanid muutuvad. Registreerumistasu tagastamise tingimused ja osalemise tingimused on kõik leitavad siit lehelt. 

3) TeetaTervendamise koolitusleping. Mõned päevad enne kursust saadetakse Sulle kinnituskiri e-maili teel online-teel osalemise kohta või litsentsileping Thetahealing sertifikaadi tarvis.
Kinnituskiri/leping tuleb meile tagasi saata emaili teel enne kursuse esimest alguspäeva.
Veidi kannatust 🙂 ! Tegeleme iga osaleja sooviga personaalselt ja vormistame lepingu ja teeta praktiku konto individuaalselt! 🙂

4) Tasu seminari eest terviklikult enne seminari toimumist. Hiljemalt 3 päeva enne kursuse toimumise algust palun tasu kursuse eest terviklikult ülejäänud osa maksumusest – pangaülekandega eeltoodud andmetel.

4)Oota Zoom linki ja materjale. Alles peale kursuse eest terviklikku tasumist saadetakse Sinu emailile Zoom link osalemiseks (reeglina 1-2 p enne toimumise algust või eelneval päeval) Sinu poolt registreeritud emailile.

5) Lae alla materjalid. Enne kursust saadetakse Sulle emaili või posti teel kursusel osalemiseks vajalikud materjalid (kui soovisid neid pdfina). Online materjale saadame reeglina 1-3 päeva enne toimumist välja, reeglina viimasel hetkel, kui kõik osalejad on kinnitanud, et nad ikka osaleda saavad.

6) Säti valmis oma kodune koolitusnurk. Sea valmis omale osalemiseks sobilik segamatu nurk, arvuti koos veebikaamera ja mikrofoniga või töötav nutiseade. Lae alla oma arvutisse Zoom tarkvara juba eelnevalt enne koolituse toimumist. Zoom tarkvara leiad siit.  Varu omale lauale joogipoolist, mõned näksid, teetatervendamise õppematerjalid, raamat ja muidugi – ka hea tuju 🙂

🌿 ENNE OSALEMIST PALUN LOE VEEL 🌿

  1. Materjalid, mis saad kursuselt.
Kursusel antakse Sulle inglise keelsed originaalsed materjalid. Lisaks materjalid, kus olulised väljavõtted on eesti keelde tõlgitud.
Baas DNA, edasijõudnute kursusel ja Dig Deeper kursusel saad ka teetatervendamise vastava teemalise eesti keelse raamatu, juhul kui ametlikul kirjastajal neid laoseisus on või Eesti poodides neid on.   Kui Sul on raamat olemas, siis anna meile sellest teada kirjalikult ning saada meile enda ostukviitung – saame selle võrra Sulle kursuse tasu soodsamalt teha.

2. Online kursusel osalemise materjalid.
Palun pane tähele. Vastavalt ThiNK reeglitele käib online kursusel osalemise puhul juhendmaterjalide saatmine pdf-versioonina emaili kaudu. Kui see pdf juhend on mitteprinditav ehk non-printable, mis tähendab, et osaleja peab jälgima materjale arvuti ekraanilt. Kursuse korraldajal ei ole online kursusel osalemise puhul kohustust saata paberkandjal materjale osalejatele posti teel. Aga juhendaja sooviks seda siiski teha. Arvestades, et osalejatel on mugav kirjutada prinditud materjalidele märkmeid, oleme me valmis neid väljastama postiteel.

Selleks, et me jõuaksime raamatud enne tellida ning trükised tellida ja köita ning materjalid Sulle õigeaegselt saata, tuleb igal osalejal tasuda hiljemalt 14 päeva kursuse ettemaks, et jõuaksime materjalid Sulle postiga teele saata. Materjalid väljastame siis, kui registreerimistasu on laekunud. Kui Sa aga paberkandjal materjale ei soovi, siis anna meile sellest teada ning saadame Sulle pdf-versioonid. Palun arvesta, et THiNK instituudi poolt loodud pdf-juhised on non-printable ehk siis mitteprinditavad ning neid saab jälgida ainult arvuti ekraanilt.

3. Otsustad kursuselt osa võtta viimasel hetkel?

Avastasid teetakursused alles viimasel minutil? Ja sündmustekalender viitab, et juba homme toimub kursus? Sellest pole midagi. Pöördu sellisel juhul meie poole oma kiire sooviga ning Sa saad osaleda ikkagi, aga sellisel juhul palun arvesta, et jõuame Sulle saata ainult pdf-materjalid emailiga. Topelt materjale (pdf-ina ja paberil) ei saadeta.

4. Mis juhtub siis, kui mul midagi vahele tuleb ja ma osaleda ei saa?
Kui enne kursuse toimumist selgub, et Sa siiski osaleda ei saa, palun teavita meile sellest kohe esimesel võimalusel, isegi, kui see selgineb viimasel hetkel. Kontaktid leiad kontaktide lehe alt. Nii ei oota paariline Sind paaritöös ilmaasjata.  On arusaadav, et inimestel tuleb ikka olukordi ette.

6. Ettemaksu tagastamine
Kui Sa oled tasunud ettemaksu, kuid Sulle materjale ei ole veel väljastada  jõutud (ei emailiga ega postiga), siis tagastatakse Sulle ettemaks 100% ja ka kogu kursuse tasu 100% juhul, kui oled teavitanud meid enne materjalide postitamist. Materjalide postitamisega tegeleme tavaliselt 5-10 päeva enne kursust, kui ei ole viimase hetke osalust.

Kui Sa oled tasunud ettemaksu ja/või kursuse tasu, kuid Sulle on juba jõutud väljastada enne kursuse toimumist raamat või/ja juhendmaterjal, siis need materjalid jäävad Sulle ja ettemaksu ei tagastata, juhul, kui oled teavitanud meid mitteosalemisest vähemalt 48 h enne kursuse esimese päeva algust.

 7. Kursuse osalustasu tagastamine
Kursuse ülejäänud osalustasu tagastatakse Sulle juhul, kui oled teavitanud vähemalt 48 h ette, et Sa ei saa osaleda.

Kui teavitad oma mitteosalemisest vähemalt 48 h enne kursuse esimese päeva algust, siis tagastatakse kursuse osalustasu, aga kui Sulle on juba jõutud väljastada enne kursuse toimumist raamat või/ja juhendmaterjal, siis need materjalid jäävad Sulle ja ettemaksu (50 eur) ei tagastata.

Tagantjärgi teavituste puhul ja no-show puhul (mitteilmumine koolitusele) ei tagastata ettemaksu.
Tagantjärgi teavituste puhul ja no-show puhul (mitteilmumine koolitusele) ei tagastata kursuse osalustasu.

Mõistame, et iga olukord on erinev. Kui tuli ette kiirabi juhtum või kellegi surmajuhtum, mis on tõendatav ning Sa osaleda ei saanud, siis iga asi on eraldi käsitlemist väärt ning anna meile oma olust teada.

Kui Sul on jäänud varasemalt mõni ettemaksu saldo üles kursusel mitteosalemise tõttu  ning see on jäänud Sulle tagastamata, siis palun pöördu meie poole ning saame selle eelolevate kursuste osalemise raames Sulle tasaarveldada. Selleks anna oma asjaoludest kirjas teada.

8. Kas kursusel tohib lindistada, salvestada või ülesvõtteid teha (youtube, FB live jne)?
Ei ole lubatud.

9. Seminaril osalemise kohustuslikkus kõigil päevadel. Vastavalt Think instituudi nõuetele tuleb kursusel osaleda terviklikult selleks, et praktiku litsentsi saada. Kui osaleja puudub ühe päeva seminarilt, siis tunnistust talle ei väljastata ning sertifikaadi saamiseks peab ta uuesti osalema kursusel.

10. Eelnevate sertifikaatide olemasolu kohustuslikkus jätkukursustel osalejatele. Osaleja enda vastutus on see, et tal oleksid täidetud eelnevad nõuded kursusel osalemise kohta õigeaegselt. Kui oled jätkukursusel ning eelnevalt on nõutud eelmistel kursusetel osalemine, siis on iga osaleja kohustus tagada, et tal osalemiseks vastavad sertifikaadid õigeaegselt (kursuse alustamise ajaks) oleksid tagatud. Kui ilmutakse koolitusele ilma eelneva nõutud litsentsita, siis sertifikaati ei väljastata talle selle kursuse eest ning osalustasu ei tagastata.

11. Online-kursusel osalemise nõuded

Kursusel osalemiseks peab olema Sul stabiilne internetiühendus ja töökorras arvuti, millel töötab ka veebikaamera ja mikrofon. Online-kursusel peab olema kaamera kogu kursuse vältel sisse lülitatud ja Sinu nägu nähtav (ei tohi olla kaetud prillidega, maskiga, mütsiga jmt). Kui kursusel osaledes pikema perioodi ajal on kaamera välja lülitatud või mingil põhjusel ei ole osaleja kohal ühel päevadest, ei väljastata talle sertifikaati ning kursuse osalemistasu ei tagastata. Kursuse sertifikaadi saamiseks peab kursuse kordama. Kui osaleja hilineb rohkem kui 1 h kursuse päevast, siis sertifikaati ei väljastata.

Kursusel ei ole lubatud osaleda autoroolist, avalikest kohtadest (nagu kaubanduskeskus, tänav jmt).

Kursusel osalemiseks peab osaleja tagama endale mugava ja segamatu ruumi ja olemise, kus teda ei sega kõrvalised isikud. Online versioonil kursusel osalemist tuleb võtta täpselt samasuguse kohustuslikkusega, nagu in-person osalemise viisil. 🙂