Teetatervendamise kursusel osalejate tagasiside koolituse kohta

Baaskursus

Päris kindlasti saab sellest koolitusest rohkem kasu, kui see maksab. Teeta on vägev tööriist ja isegi, kui teda igapäevaselt ei kasuta, annab parema arusaamise elust ja usalduse ning rahulikuma ellusuhtumise. Meil oli grupis üsna mitmed inimesed, kes esialgu registreerusid vaid baaskursusele ja leidsid ennast järjest kõiki viit või kuut läbimas.
Kes ei saa kohapeale minna, online õpe toimis ka väga hästi. Soovitan kindlasti peale koolitust endale vähemalt ühe vaba (või kergema) päeva jätta.Amaryllis on väga soe inimene, aga samas inspireeriv ja hea sõnaseadmisega õpetaja. Seda ülimalt südamlikku tunnet, mida kursuslased tema suhtes tundsid (tunnevad) on raske kirjutades edasi anda.

Kindlasti on muutnud mind rahulikumaks ja teadlikumaks. Koolitusel oli mul tunne, nagu ma oleks koju jõudnud. Mu eesmärk on olnud pikka aega igas olukorras ilma abivahendite hakkama saada. Peale koolitust tekkis tunne, et paljudest vaimse maailma juurde kuuluvast, ka raamatutest, kristallidest jne võib rahuliku südamega lahti lasta.

Olen käinud üsna paljudel koolitustel. Mis mind üllatas?:
1. Üdini armastav õhkkond ka osavõtjate poolt. Nagu oleks sattunud mingisse paremasse paralleelmaailma. Võib-olla aitas sellele ka kaasa, et meil oli palju pühendunud väikeste laste vanemaid.
2. Meie kursuse mehed olid hoopis teistsugused, kui tavaliselt vaimsetel koolitustel käivad.

Lembe, 35

Kursuselt saab reaalse tööriista kogu eluks pluss palju seletavat infot mis aitab mõista paremini meid ümbritsevat.

Amaryllis on tõeliselt hea instrukto ta on nii põhjalik ja seletab kõik lahti kui vaja toob häid näiteid

Olen hakanud asju vaatama teise nurga alt ja totanud lähedasi selle tehnikaga. See avardas olulisel määral silmaringi

Kõige rohkem üllataski see et instruktor oli nii põhjalik ja seletas näidete varal kõik põhjalikult ära ja jälgis pidevalt et kogu vajalik saaks edasi antud.

K.V. , 36

Need oskused ja teadmised on nii olulised, et oma elus osata teadlikult muudatusi teha. Inimsestel on uskumatult palju probleeme, mille lahenduste peale nad ei oska tulla, aga mida on väga hea teeta tehnika abil vaadata ja lahendusi leida. Sellised kursused on minu arust nii olulised, kes vähegi enda elus muudatusi soovivad ja julgevad teha.

Instruktori sobivus on nagu juuksuri sobivus. Pead tunnetama tema käekirja ja sobivust endaga. Minul pole isegi mitte mõtet olnud, et ma tahaks kellegi teise käe all õppida, mitte Amaryllise. Ma usun, et infot oli oluliselt rohkem, kui formaat nö ette nägi.

J.M., 37

Kui soovid oma ellu päris muutuseid ja oled valmis vastutuse oma elu ja loomiste eest võtma, siis teetatervendamine on meetod, mida saab igas olukorras kasutada, ka nö käigu pealt.

Igal juhul soovitan Amaryllist teetatervendamise instruktorina! Tegemist on inimlikult sooja ja suurte kogemustega juhendajaga, kes toob nii palju elulisi ja põnevaid näiteid, inspireerib oma lugudega ja vastab tekkinud küsimustele põhjalikkusega. Pikad koolituspäevad võiks teda kuulates veelgi pikemad olla, sest kogu aeg on nii põnev! 🙂

Nüüd ma tean ja usun veelgi enam, et oleme ise loojad ning oman ka selget tehnikat, kuidas soovitud kogemust oma ellu kutsuda. Seejuures olen teadlik, et mõnikord ei saa soovitu realiseeruda lahendamata uskumuste pärast, mida on ka põnev kaevata ja muuta.

Minu jaoks oli nii oluline leida see usk ja enesekindlus, et ka mina võin näha ja tunnetada tõde. Et see on ka mulle kättesaadav!

Ingrid, 38

Kui oled juba kahevahel, siis osale kindlasti, sest kursusel õpib väga palju huvitavat ning võid leida vastuseid küsimustele, millele oled väga kaua vastust otsinud.

Ma ei ole kursis kõikide instruktoritega, kuid ausalt öelda ei julgekski kedagi peale Vianna ja Amaryllise soovitada. Ma ise tänasin taevast, et just Amaryllise juurde sattusin õppima ja nüüd ei usaldagi siin Eestis kedagi teist. Ootasin vahepeal pikka aega, et Amaryllis hakkaks õpetama ka teisi kursuseid – st olin isegi valmis selleks, et vb ta ei jõuagi esimesest paarist baaskursusest kaugemale. Mind lihtsalt miskitõttu ükski teine instruktor siin Eestis lihtsalt ei kutsu.

Alguses ma polnud päris kindel, mis kursus see selline on, sest just Amarylliselt ma Vianna kohta esimest korda kuulsin. Ma ei töötanud tol ajal, kui esimene kursus välja kuulutati ja olin natuke kahevahel just rahalise poole pealt, kuid tutvustus ise oli nii kaasahaarav, et võtsin julguse kokku ja registreerisin end kohe ära, et mitte kohast ilma jääda. Olen nii tänulik, et info minuni jõudis ja koolitusele jõudsin.

Minu elu on muutunud peale koolitusel osalemist kohe kindlasti. Ma tunnen, et kui oleksin algusest peale natuke intensiivsemalt teetatervendamisega tegelenud, siis oleksin praegu oluliselt paremate oskustega(ma nimelt tahan, et oleksin palju osavam), kuid samas vb liigse agarusega oleksin ehk liiga suure koorma endale sülle tõmmanud ja sellega end ära kurnanud(tunnen, et ehk olen täpselt õigel teel ja lahendan probleeme mõistlikus tempos).

Mind üllatas kõige enam see, et kursusel osales palju väga osavaid inimesi. Ma ise nägin ja tunnetasin ka koolitusel oluliselt paremini, kui üksinda kodus – mind ümbritsevad inimesed innustasid mind rohkem pingutama. Koolitusel meeldis mulle aga vist kõige enam uskumuste ning programmide muutmine ja kompassimeetod, mida kasutasime – uskumatu, millised uskumused minus olid, millest ma ise teadlik polnud ja neid on nii lihtne asendada:O Koolitusel sain nii palju targemaks, et minu araknofoobia on seotud minu lapsepõlvega, kus tundsin end hüljatuna – kui Amaryllis mulle seda ütles, siis ma ei uskunud alguses, sest ma teadsin, et mu ema armastab mind väga. Mõtlesin selle teema üle oma aasta aega enne, kui lõpuks kohale jõudis, et hüljatud olemine ei olnud füüsilisel tasandil vaid emotsionaalselt ja vaimselt(ma olin sellega nii harjunud, et ma isegi ei näinud seda osa) – see teema sai väga palju selgemaks ja ma arvan, et praeguseks hakkan vist juba selle teema lõpliku lahendamiseni jõudma. Vähemalt tunne on, et kogu see teema on kohe-kohe lahenemas.

M.L. , 39

Mina ütlen, et kuula oma südame häält. Unusta hetkeks ära kõik muud välised mõtted (ka raha osas) ning keskendu endale ja pane tähele, mida Sina ise päriselt soovid – sealt saad vastuse.
Minu jaoks on see parim kingitus ja investeering iseendale!Amaryllis on lihtsalt imeline ja inspireeriv instruktor. Nii kaasahaarav ja elav. Kõik need näited ja kogemused ja lood, mis ta räägib – on nii rikastavad ja täiesti kuldaväärt! Kahe käega soovitan!

Ma olen väga väga rahul! Oli küll alguses minulgi hirm, et kas ma ikka saan hakkama ja kuidas see kõik läheb. Aga kuna ootasin, kursuseid nii kaua siis kohapeal need hirmud kadusid väga kiirelt ja see on täiesti elumuutev olnud!

Ma tunnen, end hoopis teistmoodi peale kursust. Usun, et toimus teadvuse avardumine ja uued tasandid avanesid.
Ma oskan näha asju teistmoodi, muidugi kergem on see teiste inimeste suhtes kui iseenda, aga tõesti see on palju muutnud.
Ma olen varemgi teadliku loomist õppinud ja seda kasutanud ja praktiseerinud, aga teetatehnikas loomine on palju võimsam ja kõik toimub kuidagi kerguses.
Omades teadliku loomise tehnikat, tundub kogu maailm ees valla, sest mis iganes takistuse või teema osas, saab alati luua kergust ja taotleda parimat võimalikku lahendust ja ausalt öeldes kõik varasemad hirmud tunduvad nüüd nii tühised, sest nüüd on olemas oskus, mida kasutada alati ja igalpool kui vaja!

Soovin lihtsalt avaldada oma tänu! Aasta tagasi soovisin uuelt aastalt veelgi teadlikumalt avardada oma tunnetust. Ja üllatuslikult aasta esimeses pooles tuli minuni päris mitu märki, mis oli seotud just Amaryllisega. Mul tekkis see tunne, et kuidagi moodi me puutume kokku sel aastal ja see on väga oluline, kuigi see tundus ebareaalne ja peaaegu, et võimatu.
Ja kui ma kevadepoole järsku märkasin, et uued teetakursused on suvel tulemas, siis olin nii õnnelik ja sain aru, et ju see tunnetus oli ikka õige.
Ja tõesti kogu see kogemus on olnud täiesti imeline! Seega suur tänu Amaryllis Sulle ja kogu valguslaste tiimile! ♡

Liisa, 27

Edasijõudnute kursus

Ma ei usu, et need, kes Amaryllise baaskoolitusel on osalenud üldse kahtlevad. Teistele ütleks, et kui te kindlasti vaimustute (uuesti). Kes kahtleb raha, aja , võimaluste pärast: Te olete seda väärt ja see investeering toob mitmekordselt tagasi.

Mäletan selgelt kursuse lõpus arusaamist, et sain seal tööriista, mida rahuliku südamega saab kasutada nii enda, oma lähedaste ja ka siit ilmast lahkunute hingeenergia kergendamiseks. Kui sellist teenust õnnestub kelleltki sisse osta, siis see väärtus ulatub väga suurtesse summadesse.

Lembe, 35

Edasijõudnute kursus oli minu jaoks väga silmi avardav. Seitse eksistentsi tasandi põhjalik õppimine andis nii head ja tugevad teadmised kivide, taimede, haldjate, meistrite jne kohta ning kuidas neid teetatehnika abil kasutada. Taimedega tutvumise harjutus annab väga palju enesekindlust juurde. Olen mitu korda ka hiljem taimede ja puudega ühenduse loonud ning nende kohta uurinud. Minu jaoks on see väga huvitav, sest nende teadvus on väga sarnane meie- inimestega. Räägiks kas mõne toriseva mehe või lapseliku olemusega. Puud peidavad endas väga palju infot ja selle piirkonna ajaloo kohta. Uurisin oma sünnikodu aias olevalt tammepuult tema vanust ja kes ta sinna istutanud oli, nimede ja aastaarvudeni välja. Hiljem suguvõsa ajalugu uurides selgus, et tõepoolest nende nimedega esivanemad elasid sel ajal seal talus ja sellised sündmused leidsid seal aset. Olen märganud, et taimedele meeldib väga laste juuresoleks, nende puhas energia. Lase mõnikord hoopis lapsel kastekann haarata ja taimi aias kasta, sügisel võid tänutäheks hoopis lopsakama saagi saada. Õpitu pani taimi ja eriti just puid hoopis teistmoodi vaatama, kuidagi väärikamalt ja lugupidavamalt, sügavamalt kui varem.

Jaanika M., 37

Ma olin kahevahel kahel korral – üks kokkusaamine, kus tutvustati esimest Amaryllise raamatut ja Ideaalse Kehakaalu seminar. Esimesel juhul mõtlesin, et mul on raamat olemas, et mis ma sinna ikka lähen tutvustust kuulamaXD ja tuli välja, et kohal oli olnud palju teadlikke inimesi, kellega oleks tahtnud koos olla ja kuulata nende huvitavaid lugusid ning teisel korral mõtlesin, et mul pole oma kehakaaluga probleeme, et mis ma sinna ikka lähen – nüüd tagant järgi mõtlen, et nii kahju, et osa ei võtnud, seal oli palju huvitavaid teemasid, mis mind oleksid aidanud.

Ma julgeksin Eestis tegutsevatest instruktoritest soovitada vaid Amaryllist. Ta on aus ja siiras ning uskumatult abivalmis. Tema loengud on väga sisutihedad ja kaasahaaravad – teda võikski kuulama jääda.

Mulle meeldis väga, et Amaryllis toonitas, et endas tuleb teha otsus ja end mitte mõjutada lasta, kui hirmutada püütakse. Me ei tohi minna kaasa vaid oleme lihtsalt vaatlejad. Mul on hooti seda raske teha, kuid tunnen, et muutun iga päev aina osavamaks. Viimastel aastatel on meid päris hoolsalt proovile pandud! Minu jaoks oli tasandite info väga põnev ja esemete häälestamine väga kasulik info – ma tegin kohe kodule häälestuse, et need kes mind ja minu lapsi ei austa, neil pole asja meie koju. Kui tahavad tulla mehele külla, siis sel ajal, kui mina ja lapsed oleme kodust ära. Ja nii ongi, need külalised, kellel on mingi vimm või mingi veider tunne minu ja mu laste suhtes polegi kunagi siis külla tulnud, kui me lastega kodus oleme ja samas on saanud mu mehega kohtuda.

M.L. , 39

Uskumuste kaevamise kursus

See oli kursus, mille suhtes ei osanud midagi oodata. Ainult oli teadmine, et sügavuti minek on vajalik. Kokkuvõttes ületas ootused, sest andis täiesti uue arusaamise uskumustest ja programmidest.

Minu meelest ääretult vajalik kursus. Mul on meeles ühe osaleja arusaamine pärast kursust: “Ma mõtlesin, et mul pole seda kursust vaja, aga see on mulle neist kõige kasulikumaks osutunud.”
See kursus annab arusaamise ja vahendid, kuidas enda piirangutele pihta saada.

Tuleksin iga kell uuesti.

Minuni jõudis arusaamine, kuidas me kogu aeg muudame oma selle elu programme ja uskumusi. Teiste tasandite (eelmiste elude, suguvõsa ja …) omad jäävad muutmata ja me ei saa aru, miks hoolimata suurest tööst iseendaga meie elu oluliselt ei parane.

Lembe, 35

Koolituse sisu vastas ootustele ja rohkemgi veel. Kõik teetakursused olid ääriselt huvitavad ja väga sisutihedad ja kogu aeg oli vaja olla nö kohal, et kõigega sammu pidada. Uskumuste kaevamist oli väga hea teha ka läbi veebi, sest siis ei seganud teised ja oli hea keskenduda.

Mina ei ole seni kahetsenud mitte ühtegi teetatervandamise kursust, kuna kõik kursused on nii põnevad ja Amaryllis oskab juurde tuua nii palju häid näiteid ja selgitusi, et lausa on kahju, kui koolitus läbi saab.

Mina valisin teetakursuse põhiliselt just juhendaja järgi, sest Amaryllis inimesena oma kogemuste ja loengutega on nii paljude teadmiste ja kogemustega jätnud väga sügava mulje. Kui keegi on lugenud tema raamatuid, siis kindlasti meeldivad ka tema kursused. Amaryllis oskab väga hästi teadmisi edasi anda ja innustada vaimsel teel edasi liikuma kasutades teetatervandamise oskuseid.

Ma olen väga tanulik, et sain teetakursustel osaleda. Teadmised ja kogemused, mis neilt sain, on hindamatud.

Oskan nüüd veelgi paremini näha iseendas neid kohti, mis takistavad elus edasi liikumist. Tänu teetatehnikatele olen saanud teadmised, kuidas saan aidata ka teisi tuumuskumustega tegelemisel. Lisaks on minu suhe Looja energiaga tõusnud täiesti uuele tasemele ja kasutan tihti ka igapäevastes olukordades loomist läbi Kõige Olemasoleva Looja.

Teetakursused on kindlasti olulised just sellisele inimesele, kes teab, et tema ise vastutab oma elu eest ja on valmis iseendaga tööd tegema. See mulle endale nende kursuste juures väga meeldis, sest tulingi kursustele, et eelkõige iseennast aidata. Väga meeldis mulle ka kogu kursuseid läbiv mõnus toetav õhkkond teiste kursuse kaaslastega ja ma tundsin, et lõpuks saan osa millestki, kus on minuga sarnaselt mõtlevad inimesed. Kõige sügavama mulje jättis siiski juhendaja Amaryllis ise, keda võiks kuulata isegi pikemalt, kui kursuse päev kestis :).

Heili O., 47

Kursus, mida kartsin kõige rohkem, sest kellegi teisega töötamine, temaga kaevamine muredes ning lahenduste leidmine, tekitas minus palju ebakindlust, aga see on tegelikult suurepärane võimalus võtta üks väga suur enda jaoks olev probleem ette ja lahendada see lõplikult koos juhendaja abiga ära. Rohkete praktiliste töödega kursus. Mida rohkem saad seljakotist muresid vähemaks, seda lihtsam on edasi liikuda.

Jaanika M., 37

Pealtnäha võib mõelda ja vaadata, et ah mis see siis ära ei ole (oma uskumustega töö tegemine) aga TEGELIKULT on see protsess elu muutev. Oma uskumustega töö tegemine on nagu restart iseendale – minu elu oli selline, ma toimisin nii, mina olin selline aga nüüd siit alates ma otsustan, et on nii. Ma saan ise valida, öelda, teha ettepaneku kuidas ma soovin toimida ja elada, reageerida inimesena.

Ei ole vajadust surra ja uuesti sündida selleks, et inimene saaks nö järgmises elus olla see, kes ta tõeliselt on. Inimene saab otsustada ja valida juba praegu, selles elus, olla see, kes ta tegelikult ja tõeliselt on.

Aitäh, et minu teele tuli Uskumuste kaevamise kursus. Olen selle eest südamest tänulik.

Maie K., 30

Väga kasulik kursus, millest ei tasu loobuda!

Ma julgen soovitada vaid Amaryllist. Miskitõttu on algusest peale väga tugev tunne olnud, et just tema on parim koolitaja! Kui teisel baaskursusel osales üks naine, kes oli kellegi teise käe all esimese kursuse läbinud, selleks et Amaryllise edasijõudnute koolitusele saada, siis ma tänasin taevast, et mul oli õnne ka esimesel kursusel osaleda just Amaryllise juures.

Kuigi alguses tundus, et kaevamise teema pole nii oluline, siis koolitusel sai väga kiiresti selgeks, et vb on see teetatervendamise kõige tähtsam kursus üldse. Kui edasijõudnute koolitusel puudutasime seda tehnikat, siis mulle see miskitõttu ei istunud hästi – ju ei osanud õigeid küsimusi esitada või oli hirm, et ei jõua lahenduseni. Uskumuste kaevamise kursusel aga tekkis suurem kindlustunne ja ma nägin, kuidas see võib tuua väga suuri muutusi väga kiiresti.

Huvitav fakt on see, et kui ma Amaryllise koolitustel või loengutel tehtud märkmeid üle loen, siis lähen justkui nipsti teetasagedusse või kuhugi hoopis teise olekusse. Ma pole muude tekstide lugemisega midagi sellist märganud, et hoopis teistsugune seisund tekib – selline rahutunne ja mõnus olemise tunne nagu koolitustel.

M.L. , 39

Ideaalkaalu kursus

Kas oled üritanud tulemusteta kaalu langetada või ka mitmeid kordi õnnestunult langetanud, kuid ikka ja jälle polstri tagasi kogunud? See kursus annab Sulle aimu, mis on need energeetilised põhjused ja elusündmused, mis tuleks vabastada, et tulemus püsiks. Lisaks energeetikale veel teadmine vajalikest toidulisanditest ja kuidas nutikalt treenida väiksema ajakuluta.

Sain instruktori sissejuhatava loengu ajal pihta, miks mu kaal tahab kogu aeg teatud numbrile tagasi tõusta. Sain aru, et algselt oli tegemist alateadliku sooviga uude perekonda sobituda. Seda mustrit kinnistasid veel teised hirmud. Ei ole jõudnud põhjalikult tegeleda, kuid usun, et järgmise poolaasta jooksul jõuan tulemuseni.

Mina saan tihti oma mõistmise enda kohta instruktorit kuulates. Nii seegi kord, kui kõige olulisema (ja üllatava) teadmiseni jõudsin kahe esimese tunni jooksul.

L., 35

Kursus annab väga põhjaliku ülevaate, miks kaal ei lange, mis uskumused selle taga võivad peituda ja kuidas keha toetada, treenida, oma toitu õnnistada. Juba peale mõne uskumuse muutmist oma mehel, muutusid ka tema söömisharjumused.

J.M., 37

Manifesteerimine ja küllus

Kes ei tahaks osata soovida kõike, mida hing ihaldab ja seda veel ka nii, et need soovid päriselt täide lähevad. See kursus on selleks küll imehea. Aga üks muutus ja väga oluline muutus on toimunud minuga. Soovid lähevad täide väga kiiresti ehk siis tuleb olla juba mõttetasandil nende soovimisega äärmiselt ettevaatlik ja läbimõelda sisu. Näiteks ei tahtnud ma minna ühele üritusele ja mõtlesin, et see võiks minu jaoks ära jääda ning voilaa, laps jäi just enne seda üritust haigeks ja imeline põhjus oligi olemas. Ma ei soovinud minna ühel nädalavahetusel vanemate juurde, sest soovisin hoopis puhata kodus ja voilaa, auto läks katki ja plaanitud reis jäi ära. Kas siis tasub kohe sellist tulemust endale luua, aga see oli hea näide ja õppekoht minu enda jaoks, et kui soovid midagi oma elus muuta, siis loo see mõttes pisidetailideni välja, ära jäta midagi ebaolist ära. Õnneks seda kõike saab kursusel õppida ja hiljem elus praktiseerida.

J.M., 37

Jagan enda jaoks kõige võimsamat ja uskumatumat kogemust, mida kogesin manifesteerimise kursusel (kui õigesti mäletan).
Oli ülesanne, et teetaseisundis liikusime universumi äärealale, sinna kus asuvad akaši kroonikad ehk ka iseenda elulooraamat. Ülesanne oli enda tulevikku vaadelda, kuid mina millegipärast tulevikku ei vaadanud. Sel hetkel kui instruktor mainis, et võite vaadsta kus te parasjagu praegusel hetkel seal raamatus olete, vot siis lõi mul täiesti selge pildi ette. Ja ma nägin iseennast selja tagant kuid täiesti kõrgelt vaadatuna. Ja just täpselt selles hetkes, mis me parasjagu seal Kuressaares kursuseruumis istusime.
Ma ei tea kas ma nüüd oskan selgelt kirjeldada. Aga see tunne oli selline, et füüsiline keha oli Kuressaate kesklinnas kursuse ruumis aga oma teadvusega ma kogesin, kuidas ma kõrgelt universumist hakkasin justkui alla enda füüsilise keha peale zoomima. Ja zoomisin niikaua kuni ma päriselt jõudsin enda füüsilise keha selja taha, sinna samasse ruumi oma teadvusega. Ja ma kuidagi fikseerisin ka enda kehas selle tunde, et ma tundsin et ma ise olin enda selja taga veidi kõrgemal ja jälgisin end.
See oli nii kummaline ja müstiline kogemus ja isegi tagant järgi mõeldes tundub, et kas see oli ikka päris. Aga nüüd ma tean ja tunnen, et tõesti need asjad on päris. Sellised kogemused on nii võimestavad!Liisa, 27

Sina ja Looja kursus

Sõnad looja, jumal… võivad tekitada võõrastust. Kuid kursus võimaldab Sul leida endaga paremat kontakti ja jõuda nende piiranguteni, mida isegi kahtlustadagi ei oska.

See oli kursus, mida oma sisemise arengu perspektiivist kõige rohkem ootasin. Ja kursus ületas mu ootused. Mõistmine, kui kaugelt võivad olla pärit piirangud võimete avaldumiseks on kõige olulisem mõistmine, mille kursuselt sain.

Lembe, 35

Kõige sügavama mulje jättis mulle kursus Sina ja Looja. Juba eelmises seminaris, mis oli Manifesteerimise ja külluse teemal, jõudsin ühe praktikaga väga olulise ja valusa teemani, mis tõi nähtavale minu sees pikalt olnud sügava haava. Jõudsin arusaamani, et olen elanud kogu aeg igatsedes midagi, mida olin otsinud väljastpoolt, aga tegelikult oli vaja hoopis läbi iseenda hakata taastama ühendust Looja energiaga. Olin enda arvates seda juba ka teinud, aga sain aru, et mitte piisavalt. Kursuse juhendaja, Amaryllis ütles kursuse alguses, et see on väga isiklik ja isegi intiimne suhe- suhe Loojaga ja täpselt selle tundeni ma ka jõudsin, et see on tõesti nii isiklik sügavalt hinge puudutav suhe, mida on isegi raske sõnadega kirjeldada. Olen praegu väga tänulik, et ma selle kursuse võtsin, sest alguses mõtlesin, et see pole mulle hetkel nii tähtis, kuid praegu ma hindaksin, et see oli vaat et kõige olulisem kõikidest teetakursustest üldse. Tegelikult kogu kursuste seeria läbimine oli minu jaoks palju olulisema kaaluga, kui ma seda oleksin osanud arvata ja siinkohal kindlasti on suur roll just selles, et juhendajaks on Amaryllis, kes pakub kursustel palju enamat, kui ainult teetatervendamise tehnikate edasi õpetamine.

Heli O., 47

Sina ja Looja kursus tundub ehk kõige vähem vajalik olevat, aga tegelikkuses oli see väga tugev ja ülioluline kursus. Kuidas teada, kas räägib sinu hirm või Kõige Olemasolev Looja, kas keegi häkib vahele või mitte. Selleks, et olla väga täpne oma kanalduses, info saamises, on see kursus ülioluline. Alles kursuse lõpus sain aru, et mida vähem on sul hirme ja nö saasta, seda puhtam ja täpsem oled info lugemises. Sellepärast oligi hea, et see kursus oli nimekirjas kõige viimane. Vahest kahtlen, kas olen ikka piisavalt kõrgel või kas info on puhas, siis küsin Loojalt. Sealt saan kohe ka vastuse või märguande, et liigu kõrgemale või kust info tuleb.

Jaanika M., 37

Ma saan täiesti aru neist, kes võivad kahe vahel olla. Kui ma mõnd seminari vaatasin, siis olin ka samas seisus ja nüüd tagantjärgi nats kahetsen, et Kehakaalu kursusele ei registreerinud. Sina ja Looja tundus kuidagi abstraktne esialgu, aga ma teadsin, et Amaryllise koolitused on alati head infot täis ja kui kehakaalu osas arvasin, et kui-ma-end-sel-teemal-ei-tunne-halvasti-siis-pole-vaja, siis Sina ja Looja oli just see, mida arvasin eriti vajavat – peamiselt seetõttu, et mul on natuke vajaka info vaatlemisel ja seda osa vaja tugevdada. Tegelikkuses aga, nagu alati, koolitus ise on oluliselt sisukam ja huvitavam, kui pealtnäha tundub.

M.L., 39

Valik kogemuslugusid

Ma ei teadnud kas ja kui vajalikud need kursused mulle on, aga tahtsin minna juba kaua. Plaan oli läbida üks ainuke ja võib-olla ka edasijõudnute, aga lõpuks läbisin neli kursust jutti. Ei osanud otseselt midagi oodata, aga sain nii palju “laienemist” juurde.. ei oska seda muudmoodi kirjeldada kui, et tajud on ikka väga teised. Esimese asjana sai kohe ju ka kodus proovitud ja nii mu abikaasal kui ka pojal toimusid teised muutused neis. Poeg kellel kõnega probleeme hakkas arukaid lauseid kombineerima teeta järgselt. Mul oli pikka aega kaasaga natuke sellist energeetilselt kehva suhtlust ja kui teetat tegin.. ta jäi magama ja kui nägin, et see miski temast puhastus ja looja valgus asendus, siis ta keha suisa võpatas.. ja korraga olid me suhted paremad. Lisaks on kõik kursused aidanud kaasa tunnetamise enda “uskumisele” kaasa.. eriti meeldis lille lugemise harjutus, mida olen nüüd peale kursust saand ka proovida ja see on ikka nii lahe kui siis klapib mida lill kõneleb! Hetkel veel paar raamatut lugeda, aga ma katsun ikka nädalas kasvõi korra praktiseerida, see nii aitab kaasa tunnetamise arengule.. väga!! Aitäh ja kindlasti soovitan kel vähegi tunnetamise huvi, siis Amaryllis on hea juhendaja koos põnevate lugudega mis ta kõrvale jutustab.

Sille, 38

Mul on üks väga eluline lugu.
Läbisin baaskursuse suvel 2022.Elan maal metsa sees oma kolme poja, kassi ja koeraga. Ühel pimedal sügisõhtul avastasin, et meie kaevust sai vesi otsa. Olin täielikult rivist välja viidud, ma ei teadnud millal vesi tagasi tuleb, kui kaua ma pean niimoodi hakkama saama. Kuhu ma lähen oma kolme lapse ja koduloomadega.
Kaks päeva hiljem tuli mulle pähe teetapraktika. Koheselt tegin seda ja nõudsin, et vesi tuleks KOHE kaevu tagasi. Ja umbes kolme tunni pärast hakkaski kaev täituma.
Olin üliõnnelik ja ülitänulik, et omandasin sellise võimsa tehnika.

Krista, 39

Jagan ühte väikest kogemust, kus kasutasin teeta seisundis (puhtas loovas energias) olles manifesteerimist. Mul on üks pereliige, kes vahel palub mu abi, kui teda on ees ootamas mingi keerulisem olukord. Hiljuti oli tal soov, et toetaksin ühte koosolekut, mida ta pidi läbi viima ja ta tundis ennast ebakindlalt. Manifesteerisin Looja tasandil ruumi sobiva õhkkonna ja laadisin alla toetavad tundeenergiad, et ta saaks enesekindlalt koosolekut läbi viia. Hiljem, kui koosolek oli möödas, teatas mu pereliige, et kõik läks täpselt sõna sõnalt just nii, nagu ma olin kirjeldanud ja tema soovinud. Tema oli rõõmus ja mina ka, et loomine nii hästi õnnestus.
Selliseid väikeseid näiteid on tegelikult olnud mitmeid, kus Looja tasandil on õnnestunud mingi olukord juba ette endale sobivas ja meeldivas suunas ette luua. Eriti hästi õnnestuvad manifesteerimised just siis, kui pole endal mingit hirmu tulemuse suhtes. Sellega pean veel natuke tööd tegema :).Heili O., 47
Olen Amaryllise blogi, loengute, meditatsioonide ja raamatutega olnud juba pikalt tuttav, ilmselt üks esimesi tema jälgijatest. Lugedes raamatust teetatehnika kohta, sain aru, et see on tehnika, mida soovin ka ise kunagi ära õppida. Sellest hetkest kulus veel päris mitu aastat enne kui lõpuks kursused jälle toimuma hakkasid ja endal piisavalt jõudu selleks jätkus. Algul plaanisin läbida ainult baaskursuse, aga mida aeg edasi ja rohkem süvenesin kursustel õppitava kohta, seda rohkem mõistsin, et tuleb kindlasti ka edasijõudnute omale registreedida ning ega uskumustega kaevaminegi liiga teeks. Sel hetkel tekkis juba hirm, kuidas rahaliselt kõik lühikese aja jooksul klappima saada, sest see langes kokku minu isikliku elu suurpuhastusele. Olin lõpetamas oma töö, mis mind enam ei rahuldanud ja rahaline sissetulek oli mõneksajaks ilmselt nullilähedane. Aga minu sisemine tunne oli nii tugev, et tahan hetkel õppida, sellele keskenduda ning lasin oma rahapuuduse hirmu lahti ja registreerisin kõigile kursutele ära teadmata, kuidas kõik rahaliselt laheneb. Usaladades elu, siis raha lihtsalt tekkis piisavalt, et tegelikult kõik õigeks kuupäevaks tasutud sai. Kui sa väga midagi soovid, siis sillutatakse ka selleks tee…vähemalt mina usun seda.
Algul tundus kõik õpitu nii keeruline, aga samas ka lihtne ja loomulik. Need 3 päeva olid üliintensiivsed. Tekkisid isegi keha puhastumisnähud, mis mõne päevaga möödusid. Mida kursus edasi, seda rohkem keha harjus ja lihtsamaks, kiiremaks ning täpsemaks kõik harjutused läksid. Baaskursuselt saab juba väga palju häid oskusi iseenda ja lähedaste abistamiseks, iseenda mustrite/probleemide lahendamist, programmide muutmist.
Amaryllise loengud on üles ehitatud nii lihtsalt ja eluliste näidetega, et igaüks saab selle tehnika õppimisega hakkama. Võita on palju, aga kaotada ainult mured ja raskused. Minu elu on selle 5 kuu jookul, kus teetat praktiseerinud, tohutult muutunud. Minu tunded ja arusaamad on läinud palju sügavamaks, kaastundlikumaks, puhtamaks. Praktiseerin teetat pea iga päev ja areng on olnud tohutu. Olen väga palju saanud ise enda heaks ära teha, ära lahendada ja ära lõpetada. Olgu see siis selles elus või mõnes eelmises, vahet polegi sest usun, et kõik, mis häirib ja pinnale tuleb, tuleb ära lahendada ja seda ma saangi nüüd teha. Olen naljatamisi öelnud, et Kõigeolemas Puhas Looja Energia on nagu minu uus sõber, kelle poole pöörduda, kellelt saab abi ja kes on alati minuga kaasas. Kuna võimalus oli kursusi läbida veebivahendusel, siis see oli minu jaoks ülioluline ja ainuvõimalik võimalus. Olen nii tänulik selle võimaluse eest.Jaanika M., 37
Olen kasvanud pigem ratsionaalseks ja tugevalt mõistusele toetuvaks inimeseks. See, et mõned suudavad näha ka midagi silmale nähtamatut ja toimetada energiatega, on mulle alati olnud usutav, aga see on olnud nende teiste inimeste privileeg, nende eriline võimekus.

Teetatervendamise kursusel paarilise keha skännimise harjutuse eel valdas mind päris suur sooritusärevus, sest eesmärk oli näha ja anda tagasisidet, kus teise inimese energias mingid blokeeringud asuvad. Pinget lisas omajagu seegi, kui juhendaja toetavalt teatas, et tema grupis on kõik selle ülesandega alati hästi hakkama saanud! Püüdsin siis minagi näha … ja mitte midagi ei näinud! Juhendaja julgustas kõige olemasoleva Loojale nõudlikku taotlust esitama: “Näita mulle selgelt!”. Palusin siis minagi mitu korda selget pilti näha, kui äkki see tuligi – selge pilt konkreetse kehaosaga, mis ülejäänud kehaga võrreldes ei helendanud! Olin jahmunud ja mõistus kahtles, kas see nüüd päriselt ka midagi tähendab. Paarilisele nähtud infot jagades selgus, et just nii ongi – see on see piirkond tema kehas, millega on probleeme! See oli minu jaoks suurepärane üllatus ja andis kõvasti eneseusku juurde, et selline tunnetamine ja nägemine ei ole ainult eriliste väljavalitud 7 põlvkonda tervendajate järeltulijate privileeg, vaid kättesaadav kõigile, kes usuvad ja tahavad!

Pärast seda olen kerguse ja põnevusega loonud läbi teetatervendamise praktika omale mugavaid parkimiskohti, vaba lauda ülerahvastatud kohvikus, leidnud üles kaotatud asju jpm. Olen siiralt tänulik, et teetatervendamise teadmised oma ellu tõin ja neid kasutada saan.

Ingrid, 38

Mulle üldiselt ei meeldi oma laste olemisse ja tegemistesse sekkuda oma tahtmistega, kuid ühel korral, kui ma soovisin osaleda homöopaatia kursusel, kuhu võis oma lapsed kaasa võtta, tegin ma taotluse, et lapsed mängiksid rahulikult mängunurgas ja laseksid täiskasvanutel õppida. Ma nimelt teadsin, et kui põnnid on koos, siis nad hakkavad möllama ja mina ei saa loengule keskenduda ning tol päeval ei õnnestunud mul vanemat last lasteaeda viia. Kui loeng algas läksidki pisikesed mängima ja nad olid seal pikalt nii vaikselt, et minus tekkis rahutus ja selle asemel, et keskenduda õppimisele upitasin end pidevalt, et lapsi kontrollida, et millega nad tegelevad, sest nende puhul tähendas vaikus mingi jama korraldamist. Iga kord kui püüdsin tähelepanu hoida õppimisel, sööstis peast sadu mõttevälgatusi läbi, et kuhu nad seal mängunurgas ronida võivad ja kas nad ulatuvad kapiriiulitele turnima. Ühesõnaga olin vast oma 5-6 korda jõudnud neid piiluda, kui ühtäkki hakkasid lapsed kõva häälega möllama ja käitusid tavapäraselt. Sel hetkel taipasin, et mu taotlus oli tõepoolest suurepäraselt töötanud ja mina olin see, kes ei usaldanud taotlust ning oma kõõlumise ja upitamisega tühistasin oma soovi. Tegin kiiruga uue taotluse, mis ka töötas, kuid see ei mõjunud kaugeltki nii hästi, kui esimene kord. See oli üks esimesi selgeid õppetunde, kus ma kogesin oma taotluse tühistamist.

M.L. , 39

Jagan oma lugu, mis on otseselt seotud teetakursustega 2022.a suvel. Kui ma esimesel baaskursusel osalesin, siis mul oli vägs tugev domineeriv hirm, et mina ei saa hakkama. Ka kursuse ajal paaristööd tehes kerkis see mitmeid kordi esile. Tegime seal nii baas kui ka edasijõudnud kursustel paaristöös just selle uskumuse vabastamist ja eemaldamist ja uute toetavate uskumuste allalaadimist.
Ja kui ma neljandal ehk manifesteerimise kursuselt hakkasime teistega tagasi sõitma, siis autos olled järsku taipasin, et vau! Ma ei tunne enam, et ma ei saaks hakkama. Vastupidi ma tundsin, et neil neljal kursusel osalemine oli andnud nii palju enesekindlust ja oskuseid juurde, et ma tundsin järsku, et ma saan kõigega hakkama! Ja tõesti see tugev hirm mitte hakkama saamise ees on siiani kadunud! Kui võimas ja veel nii lühikese aja jooksul seda endas märkasin.Liisa, 27
Jagan veel kogemusi, mis on toimunud peale teetatervendamise kursuseid seosed minu unenägudega.
Mina olen oma lapsepõlves kogenud paljude aastate jooksul vägaväga hirmsaid õudusunenägusid. Lapsepõlves pea igapäevaselt ja mida vanemaks sain seda harvemaks jäid kuigi pea täiskasvanu eani välja aegajalt ikka käidi hirmutamas.
Ja tegelikult on see hirm seoses nende manipulatsioonidega veel alles, aga midagi on muutunud peale kursuseid ja nüüd ma olen hakanud nägrma väga huvitavaid unenägusid. Just eriti siis kui ma magama jäädes mõtlen, et oh täna võiks jälle midagi põnevat näha -ja just need unenäod jäävad veel eriti selgelt meelde ka.
Üks eredaim uni, mis esimesena meenub.
Olin oma kodus enda voodis, seal samas kus parasjagu magasin. Järsku tõmbasin käega üle taevakaare ja justkui tõmbasin mingi taevaloori eest ära ja järsku läks taevalaotuses lahti suur sagimine. Terve taevalaotus oli täis erinevaid droone, lennumasinaid, ufo taldriku moodi masinaid, isegi suurte kruiisi laevade moodi lendavaid objekte. Väga väga põnev oli seda kõike jälgida.
Ja taolisi unenägusid olen veel mitmeid ja mitmeid näinud.
Ühel ööl nägin oma perega seoses kahte unenägu, mis mõlemad realiseerusid järgmise päeva jooksul! Ja need seigad unes ei olnud sellised igapäevased mis nii kui nii juhtuvad vaid ikka sellised mis vägaväga harva ettetulevad.
Ma olen igatahes väga põnevil selliste unenägude osas 🙂L.

 

Aitäh, kes on saatnud oma kogemuslugusid!
Järgemööda lisame uusi tagasisidesid siia lehele!

 

 

Sinu peegeldus teetatervendamise kursusel osalemise kohta on väga suure väärtusega meie jaoks. Läbi aastate oleme näinud, mismoodi mõnel inimesel jääb puudu viimasest julgustavast nüansist või paarist heast sõnast, et teha julge samm edasi oma elus ning ületada kõhklus enda sees. Me teame, et teise inimese inspireeriv sõna ja kogemus omab väga suurt jõudu ja väärtust.

Kogemuslugude jagamine osalejate poolt on tõestanud suurt mõju kollektiivsele käitumisele ja tegutsemisele. Kui üks isik jagab enda edulugu, väga õnnestunud ettevõtmist või kogemust, kus ta end proovile sai panna ning ennast ületas – või jagab mõnda muud kaasahaaravat kogemuslugu, siis selle inimese näide ja lugu mõjutab ka teisi kogejaid.

Lugedes teiste inimeste inspireerivaid lugusid ja näited, motiveerime tihti iseend alateadlikult toimima samamoodi või veelgi paremini. Inimene hakkab uskuma ja tundma endas uut võimekust: „Kui suutis tema – suudan ka mina“. Seda nimetatakse kollektiivseks kasvamiseks, ülestõusmiseks ja arenguks. Üks inimene annab oma sooritusega eeskuju – teised inspireeruvad ning sooritavad järgi.

Ükskõik, kelle juures Sa kunagi oled õppinud, ükskõik, kui vähe või kaua oled Sa praktiseerinud. Sul on oma unikaalne näide.
Ja Sinu lugu ja näited – need inspireerivad teisi. Teiste kogemuslugusid saad lugeda edaspidi aga siinsamas lehel.