| |

TeetaTervendamine- HINGEKAASLASE LEIDMINE – 2 päevane kursus- Esmakordselt Eestis!

Hei, armsad sõbrad, kes te olete kõik oodanud hingesugulase koolitust teetatervendamise meetodil.

Head uudised, sest 16.-17.detsembril toimub teetatervendamise hingesugulase seminar!

HINGEKAASLASE KURSUS TEETATERVENDAMISE METOODIKAL

Sellel seminaril käsitletakse põhjalikumalt oma jumaliku hingesugulase leidmisega seotud uskumuste ja hirmude puhastamist.

See kursus on suurepärane viis leida endas selgus, mida sa tõeliselt oma jumalikus partneris ootad ja et oma kõrgemalt poolt määratud kaaslooja partner –tema kaunis energia oma ellu kutsuda!

Tule osale ja uuri, mis on seni Sinus endas peidus ja mis on seni kooselust puudu oölnud. Leia enesekindlus olemasolevas kooselus või enesekindlus uue kooselu suhtes. Või tule ja kuula, kuidas saaks olemasolevas suhtes sädet uuesti sütitada.

Pea meeles – armastus kõikjal, kuid ilma, et oleksime kõigele ümbritsevale täiesti avatud või teadlikud, võib see meist lihtsalt teadmata mööda minna!

Kõige kõrgem ja võimsam armastuse sidemetest on side oma Jumaliku Kõrgeima Elukaaslasega. See on miski, mis kasvatab teid läbi tule ja vee ning sillutab teie teed aina kõrgematele pühadele armastuse tasanditele.

Sellel hingeseminaril saad osaleda vaid sertifitseeritud juhendaja juures või online- sertifitseeritud veebiõpetajaga, kui oled läbinud eeltingimused.

EELTINGIMUSED: Basic DNA, Advanced DNA ja Dig Deeper kursuste läbimine. Kui Sul puudub mõni neist eeltingimustest, siis ära jäta osalemata, vaid kirjuta meile.

Koolitus toimub Online õppegrupis kahel päeval, L ja P kell 10:00-17:00.

Registreerumine ja lisainfo siin:

֎ Hingesugulane / Soulmate 2 päeva

Registreeru kursusele !

Kui lõppevad vanad karmalised kooselud, siis algab uus kooselude tasand. See on pühade liitlaste tasand.

Similar Posts