| |

Registreerumine Manifesteerimise ja külluse seminarile on avatud

Head teetapraktikud!

Registreerumine teetatervendamise Külluse ja Manifesteerimise seminarile on avatud.

Koolitus toimub juba sellel nädavalahetusel 9-10.septembril kohapealses õppes Kuressaares ja online õppes Zoomis neile, kes kohe mitte kuidagi kohapeale tulla ei saa. 🙂 Meil on grupis veel mõned vabad kohad!

Koolitus kestab kaks järjestikust päeva ning on eluliselt olulise praktilise väärtusega.

See koolitus on tänuväärne süvendatud koolitus, kuna külluse ja manifesteerimise valdkond on iga inimese südameasi. Loomine, veel suuremalt loomine ja takistusteta loomine. Ühiskondlikud loomised, isiklikud suured loomised, ärivaldkonna loomised.

Me võime taotleda ja manifesteerida suuri rikkuseid, üle öö rikastumisi ja muid eesmärke – kuid kui pole sügavuti uuritud, miks inimese energiasse ei ole lubatud tulla või ei saa siseneda suurem küllusevoog või realiseeruda suure mõjualaga loomised, siis ei realiseeru soovitu ja inimene muudkui taotleb…

Siinkohal on vaja mõista, et mida suurema mõjualaga on taotletu või mida rohkem mõjutab ta inimese saatust, seda kujundlikumalt täpsemalt on vaja loomisplaan paika kavandada.

Kui inimesed ei leia enda sees olevaid piiranguid üles, näiteks vaesuse vannete olemasolu eelmisest elust, mis on väga tavaline vanne läbi aegade, siis energeetiline loomiskujund on loodud energias, aga ta otsib teed materialiseerumiseks, põrkudes vastu inimese energeetilist sisemist barjääri – inimese alateadvuses olevaid suurtõkkeid.

Just neid tõkkeid me uurimegi kursusel ja neid on üle 20 kursuse raames esile toodud… Igaüks leiab oma kõige suurema tõkke, mis pole teda seni edasi lasknud liikuda oma loomise teel.

Kutsun sind südamest sellele koolitusele. Eelmisel aastal osalejate tagasiside oli ühelauseline, et nad oleksid kahetsenud, kui nad oleksid tulemata jätnud oma kõhklustele vaatamata.

Mina arvan ja usun, et koolitusel kuuldu võib Sind toetada Sinu edasisel eluteel.

Registreeruda saad läbi vormi täitmise siin: 

https://teetakursused.ee/kursustel-osalemine/

Tule ja liitu koolitusega isegi siis, kui sul edasijõudnute kursus või Dig Deeper pole veel läbitud. Ma võin sind osalejate nimekirja registreeruda ja kokkuleppel saad tulevikus eelnevad kohustuslikud kursused järgi teha, kui Sa seda soovid. Ja siis saan tunnistuse hiljem järgi saata. Nimistusse võid Sind registreeruda ja osaleda võid vähemalt juhul, kui oled läbinud baaskursuse.

Kohtumiseni Loojatega!
V. A. Amaryllis

Similar Posts