Alanud on suur aastalõpu tagasiside saatmise üleskutse.

Julgustame jagama Sind oma kogemuslugu ja andma osaletud koolituste kohta tagasisidet!

Oled teetatervendamise huviline? Või just alustasid ?
Kas oled hoopis aastaid praktiseerinud? Mis vahepeal Sinu elus toimunud on, peale viimast teetakursust?
Kuidas TeetaTervendamise tehnika Sind aidanud on?
Kas oled midagi teadlikult manifesteerinud, oma elus ümber progammeerinud,
kedagi õnnestunult tervendanud või midagi muud põnevat katsetanud?

JÄTAN OMA TAGASISIDE HEA MEELEGA

Kindlasti on igaüks meist huvitavaid tulemusi saavutanud või enda jaoks erilisi kogemusi kogenud.
Kui tunned ja tajud, et Sinu loos on teisi inspireeriv sõnum, või hoopis teistele midagi õpetlikku, mida jagada, siis see teadaanne on Sinule:
oleme kokku kogumas teetatervendamise praktiseerijate kogemuskirju ja lugusid, näiteid ning edulugusid. Samuti oleme avanud kursuste tagasiside vormi neile, kes on osalenud vähemalt ühel teetatervendamise koolitusel.

Meie hulgas on palju inimesi, kel on lausa mitmeid erksaid ja inspireerivaid lugusid, mismoodi läbi teetatehnika on nad mingisuguseid imelisi sündmuseid või juhtumeid korda saatnud, midagi olulist endale manifesteerinud või elus loonud.

Sooviksime kutsuda iga teetatervendamise kursusel osalejat suurele aastalõpu tagasiside ja kogemuslugude üleskutsele, täites allolevat tagasiside vormi või vormid (kui soovitakse jätta tagasiside ka koolituse kohta).
Kogemuslugusid ja koolituse tagasisidet on mõtet saata, sest loosime kõikide saatjate vahel välja auhindu.
Kõikide koolituse tagasiside jagajate vahel ning kogemuslugude saatjate vahel loosime välja. (Vaata infot allpoolses osas siin lehel!)

Tagasiside vormid on avatud kuni 31.12.2022. Auhinnad loosime välja 08.01.2023 ning avaldatakse siin kodulehel hiljemalt jaanuari lõpuks 2023.

֍10 x afirmatsioonikaartide komplekti „Ma olen otsustanud nii“.
Autor Maie. Ilmumisaasta 2022.
Komplektis on hoolikalt valitud toetavate ja otsustavate sõnumitega kaardid (42 tk),
et toetada inimese teadvust, seisundit ja üleüldist häälestust. Neid kaardikomplekte ei leia e-poest ning on valmistatud eritellimusel.

֍ 5x Uhiuut teost”MANIFESTEERIMISMÄRKMIK. Nõuanded teadlikuks loomiseks”.
Teos, mis keskendub edukale manifesteerimisele ja loomisele läbi inimese teadvuse jõu.
(Autor A.V.Amaryllis. Ilmumisaasta 2022).

Aasta lõpus tasub meie kodulehel silma peal hoida,  sest müüki ilmuvad uhiuued teosed – Manifesteerimismärkmikud koos nõuannetega teadlikuks loomiseks. Tegemist on täiesti teistmoodi teosega, kus räägitakse tugevate kujundite loomisest ja tugevast manifesteerimisest nii, et visioon õhku hõljuma ei jääks. Lisaks veel mõned üllatuslikud peatükid.
I pool märkmikust on märkmiku omaniku suurte elueesmärkide ja visioonide määramise jaoks ning jooksvate
igapäevaste taotluste ja manifesteerimiste jaoks läbi kirjaliku loomisviisi.
II märkmiku pool on raamatu osa, kuhu on koondatud kokku kõige olulisem baasteave manifesteerimisest,
kujundite loomisest aga ka sellest, kuidas ja mismoodi tekivad meie loomisesse kujundlikud vead.

Sinu peegeldus teetatervendamise kursusel osalemise kohta on väga suure väärtusega meie jaoks. Läbi aastate oleme näinud, mismoodi mõnel inimesel jääb puudu viimasest julgustavast nüansist või paarist heast sõnast, et teha julge samm edasi oma elus ning ületada kõhklus enda sees. Me teame, et teise inimese inspireeriv sõna ja kogemus omab väga suurt jõudu ja väärtust.

Ka kogemuslugude jagamine osalejate poolt on tõestanud suurt mõju kollektiivsele käitumisele ja tegutsemisele. Kui üks isik jagab enda edulugu, väga õnnestunud ettevõtmist või kogemust, kus ta end proovile sai panna ning ennast ületas – või jagab mõnda muud kaasahaaravat kogemuslugu, siis selle inimese näide ja lugu mõjutab ka teisi kogejaid.

Lugedes teiste inimeste inspireerivaid lugusid ja näited, motiveerime tihti iseend alateadlikult toimima samamoodi või veelgi paremini. Inimene hakkab uskuma ja tundma endas uut võimekust: „Kui suutis tema – suudan ka mina“. Seda nimetatakse kollektiivseks kasvamiseks, ülestõusmiseks ja arenguks. Üks inimene annab oma sooritusega eeskuju – teised inspireeruvad ning sooritavad järgi.

Kui Sina oled osalenud ühel või mitmel teetatervendamise meditatsioonitehnika kursusel vahemikus 2018-2022 Amaryllise juhendamise all, siis oled väga oodatud jätma oma tagasiside meile, täites selle kohta vastava tagasiside vormi siin.

Kui Sa oled osalenud mitmel koolitusel korraga, saad tagasiside jätta koolituse kohta iga kursuse kohta eraldi. Iga täidetud tagasiside vormi kohta lisame loosikasti Sinu nimelipiku. Kui oled osalenud kõigil 6 jätkukursusel, saad tagasisidet jätta 6 kursuse kohta.

Koolituse tagasiside saatmise ja kogemuslugude jagamise jaoks oleme koostanud kaks erinevat vormi. Mõistame, kui soovid jätta oma kogemusloo anonüümseks, seetõttu võid teha vormile alla linnukese, kui Sa soovid, et Sinu tagasisidet kajastatakse vaid anonüümselt või nimetähtedega.

Kogemuslugude puhul on väga oodatud eredad, inspireerivad ja õpetlikud lood teie õnnestumistest ja loomistest, kus kasutasite enda teadvuse loovat jõudu teetatervendamise meditatsioonitehnika abil.

10 karpi manifesteerimiskaarte ja manifesteerimismärkmikud loositakse välja 08.jaanuaril 2023.
Tulemused avaldatakse siinsamas veebilehel teetakursused.ee ning ka läbi uudiskirja liitunute meililistis hiljemalt 31.01.2023.

Similar Posts