|

TeetaTervendamise Manifesteerimise ja külluse kursus

Mis vahe on lihtsalt taotlemisel, unistamisel ja soovimisel? Mis vahe on teadlikul loomisel ja manifesteerimisel?

Septembrikuu teisel nädalavahetusel, laupäeval ja pühapäeval (9.-10. septembril), ON TULEMAS kauaoodatud kahepäevane küllusele ja manifesteerimisele suunatud teetatervendamise jätkukursus.

Vianna Stibal on öelnud: „Sa võid alla laadida ükskõik, kui palju täiusliku edu programme, aga kui sa ei uuri, mis sind tegelikult takistab edu loomast, ei realiseeru need kõige suuremad manifesteerimised, mida päriselt soovid.“

Seminar toimub eesti keeles, koolituse juhendaja on Amaryllis (litsentseeritud teetatervenduse instruktor).

Osalusvõimalus ka online versioonina, kuigi soovituslik on tulla kohapeale.

Kogu kursusel on peamine fookus külluse- ja manifesteerimisega seotud tõkete ja blokeeringute teemadel ning oma mõttemustrite ümberseadmisel.

Nii nagu eelnevalt öeldud: Me võime ned häälestada küllust looma (ja paljud kursused ehk seda väga toetavalt aitavad tehagi), aga kui Sa ei uuri, miks tegelikult Sinu elus on külluse või loomisevoog piiratud, katkendlik, kõikuv või takistatud, siis ei ole soovitud tulemused nii efektiivsed, kui need Sinu parimaks hüvanguks olla võiksid.

„Me kõik õpime oma elus küllust looma. Kui sa küsid endalt, kas sa oled oma elus saavutanud päriselt kõik, mida tahad, ja ei sa ei ole, siis on sul veel õppida ja vaja uurida, mis sind segab ja takistab. Muuda oma mõttemustreid, siis saad manifesteerida ka neid suuri tulemusi, mida päriselt soovid“, ütleb Vianna.

Teetatervendamise külluse ja manifesteerimise seminar oli esmakordselt Eestis ca 10 a tagasi. Kuid seda seminari on täiustatud ja ta erineb sellest, mida pakuti siis, kui seda esmakordselt Eestis 10 aastat tagasi võimaldati. Räägime 15 kõige suuremast takistuskohast üldse inimestes, miks nad ise endale alateadlikke piiranguid loovad külluse teemal.

Mida ütleb juhendaja ise selle koolituse kohta?

„Külluse teemad ja manifesteerimise oskused tekitavad paljudel inimestel vastakaid tundmuseid. On inimesi, kes teavad päris hästi teadliku loomise põhimõtteid ning ka seda, et kõik siin maailmas on juhitud loomine ja ligitõmmatud reaalsus. Kuid veelgi suurem enamus ei hooma paraku, mismoodi seda reaalsust endale sobival viisil mängima panna nii, et siin elus ka külluslikult, õnnes ja rõõmus hakkama saada. Külluse teemast rääkides olen märganud, et päris palju tekib kahtepidi reaktsioone – kelles väljendub kadeduse energia (salavimm või viha rikkama või edukama inimese vastu – see on programm, mis on tulnud eestlaste ja meie rahvaste eellaste ajaloost), aga kelles vallandub hoopis umbusk (temas on juhtivprogramm, et ta ise ei saa siin nagunii midagi muuta ja mida siin enam mõjutada). Mõlemad, kusjuures, on väga suured võimaluste läbilõikajad inimese elus. Mulle on hiljuti öeldud, et kas ma tean, et külluse kursuseid tuleb praegusel ajal uksest ja aknast sisse. Ei tea. Aga ma tean ja saan aru, et erinevaid lähenemisviise on palju (mis ongi hea, sest inimeste õppimisviis, lähenemisviis ja arusaamisviis infost on erinev).

Eelnevalt nimetatud kursus on mõeldud teetatervenduse meditatsiooni tehnika praktikutele ja tegemist on intensiivse kursusega.

Rääkides kahest eelmisest raskest energiast (kadedus ja umbusk), siis need kaks takistavat energiat on veel ühed vähesed, mis segavad inimese alateadlikku loomist. Räägime kokku ca 15 suurimast blokeeringust, tõkkest, mis on nii mitmelgi teadlikul loojal ilma lähemalt uurimata tekitanud soovi oma loomistes liialt vara alla anda.

Mina usun isiklikult, et igale ühele on oma sobiv meetod, kursus või seminar. Need kaks seminaripäeva on aga neile, kes teavad, et juhuseid ega niisama õnnemänge pole olemas, vaid kõik on juhitud loomine. Ma näen, et see aasta on päris suur võimaluste aasta ja ma näen, et praegune aeg on väga oluline (indiividi tasandil aga ka kollektiivtasandil), seega on nii oluline praegu, mismoodi me loome ja manifesteerime, et loomisest tulenev jälg (sõna otseses mõttes – jälg) meile edasiulatuvalt ja etteulatuvalt võimalikult parimat mõju avaldaks järgneva kümendite jooksul.

Igasugune endaga tegelemine on väga tänuväärt ettevõtmine ja töö. Hirmu peale ei saa üles ehitada küllust ega rikkust. Kadeduse peale ei saa samuti üles ehitada küllust ega rikkust. Kui vaatan maailma edukamaid ja jõukamaid inimesi, siis neil on hoopis teistsugused mõttemustrid ja olemise-elamise viisid seesmiselt, kui meie enamlevinud tavalistel toimekatel inimestel, kes kuidagi hakkama proovivad saada. Ja muide, kui asi ei õnnestu ega realiseeru, siis selle taga pole sugugi kõiksuse trots või vastumäng, et see ei pe su ellu realiseeruma. See pole tõde. Inimese alateadvus on päris hea saboteerija – kui ta alateavus näeb ette ohtu, valu või ebameeldivaid tagajärgi, hakkab ta kohe vältima loodut ja tulemust. Paljud soovid inimestel on aga varjatud hirmudega ja kartustega. Hirmu peale ei saa üles ehitada suurt loomist. “

Kursus toimub juba septembrikuu teisel nädalavahetusel, kohapealse õppena Kuressaares (+ online õppe võimalus).

See kursus toimub sel aastal vaid 1x.

Tere tulemast!

Kel teadlikkus, sel on eelis. Justkui võti, mis avab ukse. Sest teadlikkus annab eelise”. Amaryllis

Loe lähemalt siit: https://teetakursused.ee/%d6%8e-manifesteerimise-ja-kulluse-kursus-manifesting-and-abundance-2-paeva/

Veebivorm osaluseks: https://teetakursused.ee/kursustel-osalemine/

Similar Posts