| |

Uus seminar Eestis tulemas! TeetaTervendamise TAIMEDE SEMINAR!

Kord esitas Vianna Stibal Looja teadvusele taotluse ja palus näidata kõikide maailma olendite hulgas kõige valgustunumat olendit üldse kogu maailmas. Kõige kõige valgustunumat olendit või isiksust üldse.
Vianna ootas …ja arvas, et Looja Kõrgem teadvus näitab talle mõnda eraklikku mediteerijat kuskil üksikus koopas või mõnda inimest. Ja teate, ei näidanud. Vianna oli üllatunud, sest Looja teadvus näitas talle puud. Meie maailmas kasvavaid puid, puud.

Miks? Sellepärast, et puud on nii arenenud isendid, et nad suudavad päikesevalgusest sünteesida endale eluks ja kasvuks vajalikku energiat. Nad konkureerivad üks teisega ainult valguse pärast, et ellu jääda. Ja see imeline võrgustik puudevahel, mismoodi kogu metsakooslus omavahel suhtleb…

Kas sa teadsid, et igas metsakoosluses on olemas üks emapuu ja isapuu ning neisse isenditesse on antud edasi põlvkondade kaupa iidseid teadmisi?
Kas teadsid, et metsakoosluses olevad isendid tunnevad ära inimesed oma energias ja olemuses ning ka kõik kavatsused, mis on inimese peas. See maailm on väga põnev.
Kas sa teadsid, et ravimtaimed ja igasugusd taimed hoiavad endas rohkem informatsiooni ja teavet enda kasutuse kohta, kui meie taimede välimäärajates ja ravimtaimeraamatutes üldse kirjas on?

Uuel aastal on teid teetatervendamise kursuste seerias ootamas uus seminar- taimede seminar.
Koolitus toimub eesti keeles ning Amaryllise juhendamisel. Koolitus kestab ühe päeva ning on suunatud puhtalt ja täielikult taimede maailmale, sealhulgas elementaalide tundma õppimiseks, taimede portaalide uurimiseks ja tunnetamiseks, metsakoosluse omapärade uurimiseks, taimede varjatud omaduste tunnetamiseks ja palju muud.

Koolitusele on oodatud kõik teetatervendajatest praktikud, kes on läbinud vähemalt baaskursuse ja edasijõudnute kursuse.

On arusaadav ja mõistetav, et seda koolitust me talvel läbi ei vii ning ootame väärikalt kevadet 🙂 Selleks, et seda  väga põnevat elusloodusele suunatud seminari mõnusas värskes kevadhõngus ja tärkavate taimede ja puude energias läbiviia saaksime!

Täpsem koolituskava avaldatakse hiljemalt 31.01.2022 siin kodulehel.

Kaunist aasta lõppu kõigile!

Similar Posts