| |

Kõige põhjatumad süvahirmud, mida üldse endas leida võid…

Hirmudest rääkimist väldivad mõned nagu kulutuld. Kuid ometigi ei saa me neist üle ega ümber. Võid käia kaarega palju tahad. Hirmust maksab juttu teha siis, kui hirm selle tulemusena paljastub, oma nägu näitab ja siis kaob.

Igaüks oskab ette lugeda enda jaoks tavaliseks kujunenud hirme, kuid on veel üks hirmude liik, mis asub kõikide nende hirmude all. Need on süvahirmud. Süvahirmud on ühed ebameeldivad varjul olevad programmid, mis DNAs jäljendina passivad, et siis meie loomisi kõverpeeglis suunata. Tihti on nad küllusevoogude taga, ebaõnnestunud suhete taga, armastuse kogemise kartuse taga ja võimete piiratud ja kitsa rakenduse taga.

Ükskõik, mis vanuses inimesi vaadata – kõigil on mingid süvahirmud. Ainult aeg on see, mis määrab ära nende vallandumise hetke, sest süvahirmu programmid käivituvad alati stiimulite ajendil.

Mis vahe on süvahirmul ja lihtsalt hirmul? Hirmule mõeldes meenuvad inimestele enamasti vaid enamlevinud hirmud. Ükskõik, mis selleks on läbi ajaloo kujunenud – surmahirm, elusalt matmise hirm, näljakartus või sõjakartus või üksijäämise hirm et cetara.

Kuid hinge loomiselugu on palju pikem ning ulatub kaugemale, kui see maailm siin. Süvahirmud võivad olla pärinenud meie varasematelt eellastelt ja võivad olla kandunud edasi meie epigeneetilises mälus. Kuid nad võivad olla tekkinud lausa eksistentside vahelisest ajast, ajalõhedes viibimisest, pikaajalisest eludevahelise elu platvormil kinniviibimisest või teistes eluvaenulikes maailmades kehastudes.

Mida sa võiksid teada, on see, et meie tavateadvusele meenuvate hirmude all asuvad juhtivad süvahirmu programmid. Need on iidsed ja väga vanad hirmuprogrammid, mis asuvad justkui pimeda põhjatu kaevu lõpus ja need on just need DNA-s peituvad programmid, mis mõjutavad kõige enam meie igapäevast reaalsust ja loomist. Just need hirmud ongi need, mis segavad kõige enam meie pühasid jumaliku inimese loomisi.

Tavalised kartused on vaid jäämäe tipp.

Kui rääkida süvahirmudest, siis üks suur süvahirm kaotada midagi või kogeda midagi, võib luua inimese eluteele eriti suuri blokke nii manifesteerimisel kui suurte eluliste muutuste kogemisel, et ta ei pruugi terveid elusid ja kehastusi saavutada seda, mis tema Vaimu poolt Kõrgema Missioonina ette nähtud on.

Meie praegune kehastus on aga grand finale. Kes tahab seda väärikalt lõpetada ja läbi mängida, võiks lõpetada algklassid ja tuvastada enda süvahirmud, et lennelda vabanemise ja kergenemise teed.

Selleks, et süvahirmu tuvastada, tuleb seda esmalt vaadelda ja lasta tal end näidata. Hirm on nagu programm. Seda saab õige lähenemise ja vaatluse abil vabastada.

Minu kirjasulest on valminud uus süvameditatsioon, mis viib osaleja tunniajasele sügavale rännakule iseendasse, oma geneetikasse ja kehastuste kihtidesse, et läbi jumaliku Loova Vaimu juhtimise enda kõige sügavamte hirmude uurimisele, et nad vabastada.

Praktika on STUUDIOPRAKTIKA, mitte live praktika. Sa saad seda kuulata endale sobival ajal. Isiklikus ja privaatses turvaruumis. Sa saad seda isiklikku rännakut teha turvaliselt juhendatult oma turvalises ja mugavas koduruumis ja keskkonnas.

Minu süvameditatsioonidele omaselt on mul praktikas oma käekiri ja iga element on praktikas omal kohal. Oma isikliku ruumi loomine ja eranditult alati Esimesse Algallikasse liikumine on üks väheseid, mida siinkohal näitena tuua. Kõige selles praktikas juhib Puhas Jumalik Täiuslik Valgus koos Sinu Jumaliku Vaimuteadvusega.

Selle armastava ja teadliku energia pinnalt on väga turvaline luua. Ja kõike juhib Sinu oma Vaim – jumalik Kõrgem Teadvus. Mitte keegi muu, vaid ikka see, kes Sinu kohta kõige rohkem teab – Sinu Vaim. Võõras nõuandja on siin kõige halvem nõuandja. Õpi küsima oma vastuseid oma enda Vaimu teadvuselt.

Selle süvameditatsiooni kõige olulisem fookus on suunatud OMA KÕIGE SUUREMA HIRMU TUVASTAMISELE, mis sind seni elus kõige rohkem (alateadlikult) seganud ja piiranud on. See tähendab teisisõnu öelduna – mõjutanud on ja loomist piiranud on.

Rääkides veel hirmuprogrammidest.

Hirmuprogrammid pole mitte midagi muud, kui informatsioon meie geneetikas, meie epigeneetilises mälus, meie rakutuumas. Nii nagu arvutil on programmid, mis mõjutavad selle toimimiskiirust, reageerimiskiirust ja tarkvarade töös toimimist – kogu arvuti aparatuuri võimekust, on hirmuprogrammid justkui nagu sellised programmid, mis inimest nõrgetavad ja tema võimekust piiravad ja maha tõmbavad.

Hirmud võivad paikneda erinevates energiakihtides – DNA-s , ajaloolises energiakihis (auraväli) või paremas -ja vasakus ajupoolkeras. Kuid mõnel traumaatilisel juhul on hirm salvestunud lausa hingemällu.

Hirmud on kogemuslikud olud – programmmustrid, mis on jätnud oma jälje kas eellaste või esivanemate poolt või meie enda eelmiste kehastuste kogemuste poolt.  Teadlased nimetavad seda ruumi, kuhu salvestuvad meie geneetikas info meie eellaste kogetu kohta – epigeneetiliseks mäluks.

Epigeneetilisse rakumällu on võimalik läbi alateadvuse ukse sisse pääseda, kasutades selleks oma Vaimu Kõrgema teadvuse juhatust.

Inimolend on oma olemuselt Loov Energia, kes loob minevikus kujunenud mustrite alusel – praeguses Olevikus oma Tulevikku. See tähendab, kui minevik on vigaste programmidega ja mõranenud, siis olevikus luuakse ilma olulisi muutuseid või nihkeid ette võtmata tulevikku sarnast olukorda, pärandades seda vigast loomiskoodi edasi ka järglastele.

Seda, kuidas teha evolutsioonis nihe ja oma perekonnaliinis muudatus, kuuled sa selgitavas praktika loenguosas. Sellest tulenevalt muutub tuleviku visioonide sagedus ning elukvaliteet, kuna hirmud loovad madalasageduslikke reaalsuseid inimestele.

Hirmudest täielikult vaba hing saab luua puhast jumalikku tulevikku.

Hirmud kipuvad sobivas soodsas olukorras korduma ning realiseeruma ja tihti hoiavad end alateadvuse varjul end peidus, kuniks sobival hetkel end ilmutada. Enamasti on need hetked stressirohked, väljakutsete rohked, keerulised hetke nii kehale, kuid koormaks meelele. Ükski hirm ei koputa uksele ega küsi su rõõmsa õitsemise hetkel, kas ta nüüd võib tulla. Parem siis juba need programmid enne rahulikult tuvastada ja neutraliseerida.

Hirme saab enamasti kahel viisil alistada ja  läbi teha.

Esimene variant on kas kehaliselt läbi minna ja tekitada elus endal füüsiline olukord hirmu ületamiseks. Näiteks kõrgusekartuse puhul ronida kõrge hoone otsa ja seal viia läbi tagurpidi seanss. Sisuliselt – esimesel variandil tuleb see kogemus enda elus teadlikult tekitada ja siis läbi minna sellest läbi rahustatud meele ja seeläbi muster endas murda, muuta või kustutada (neutraliseerida).

Teine variant on seotud alateadliku lähenemisega, võttes aluseks teadmine, et kogu inimese programmide pank asub tema rakutuumas ning hingeteadvuses ja sealt on võimalik juhtivaid ja domineerivaid alushirme välja tõmmata nii, et neile nõjatuvad hirmud samuti vabanevad. Inimese rakutuum ja elav hingeteadvus sisaldab terviklikku informatsiooni käitumisreaktsioonidest ja automatismidest, tundeenergia salvestistest, emotsionaalsetest reaktsioonidest ning ka hirmudest, tugevustest ja nõrkustest. Luues endale turvalise ja ohutu ruumi enda kodus, kus tunneme mugavalt ja usalduses, võime minna rännakule enda sügavamatesse kihtidesse ja olla ise enda tervendaja.  See tähendab – me saame juurida hirmuprogramme enda geneetikast, rakutuumast välja.

Tekkinud tühja ruumi asemele saab luua asendushäälestused, mis täituvad enamasti täiusliku valge valgusega.

Tegemist pole tavalise juhendatud süvameditatsiooniga. See praktika kaasab teatud olulistel momentidel hingamistehnikat, et viia läbi nihe läbi hingejõu.  Hirmude vabastamine läbi hingamise võib luua nii suure vabanemise, et inimene võib vabaneda enda energiaväljas pikalt kammitsenud energiaparasiitidest ja mõjutavatest energiavormidest, sest elava inimese kehavälja naaseb peale hirmuprogrammi neutraliseerimsit ja tühistamist nii suurel kogusel puhast hingejõudu tagasi, et inimese väli võimendub ja seeläbi mitmed parasiitsed energiavormid ligi enam ei saa.

Konkreetne hirmude vabastamise praktika võimaldab sulle turvalist rännakut läbi kindla eesti keelse hääljuhenduse kogenud instruktori all, et võtta fookuse alla endas ees need 1-3 kõige sügavamat hirmuprogrammi, mis on sinu elus seni pidurdanud või hoidnud tagasi rõõmsat elu kogemist, õnne ja rõõmu kogemist, suuremate külluste kogemist, puhtama ja vabama armastava suhte kogemist, armastuse ellulubamist, ulatuslikumat sensitiivsemate võimete kasutust või piiranud jumaliku inimese moodi loomist.

Selle praktika käigus on kuulaja nagu avatud puhas leht ning usaldab Vaimu ja Hinge vaatlust ja laseb ette panna selle kõige suurema ja sügavama hirmu, mis on teda alateadlikul tasandil kammitsais hoidnud.

Inimene võib manifesteerida  suurt küllust oma ellu, kuid kui tal on hirm, et ta võib kaotada oma armastava kooselu raha pärast, ei voola suur küllus nii suurel määral ta ellu.

Inimene võib taotleda kiiret rikastumist läbi õnne, kuid kui temas on hirm, et äkki peale rikastumist jätab ta oma kaaslase maha või kaaslane jätab tema maha ning inimene jääb üksi – ei lase hingejõud sellel rikastumisel aset leida.

Naine võib soovida lapseootele jääda, kuid kui temas on juhtivalt domineeriv hirm alateadvuses, kuidas ta selles maailmas lapsega üksi hakkama saab , siis ei saa laps puhtalt pinnalt viljastuda.

Inimesed võivad taotleda ja paluda endal sensitiivsete võimete avardumist, kuid kui temas on hirm oma võimeid kasutada või peenmateeriavälju näha, siis avaldub tema võimetes vaid minimaalne, kui seegi.

Kui inimene taotleb, et ta saaks lahti oma võimed suuremal määral, kuid kui temas on varjul hirm kogeda liigselt suuri elumuutuseid suurenenud inimestehulgaga kokkupuutel ning kaotada seeläbi oma normaalne pereelu, siis ei realiseeru inimese taotlus tänu hirmule.

Me taotleme igapäev enda ellu mitmeid soove, unistusi ja vajadusi, kuid kui me ei teadvusta enda varjul olevaid hirme, siis pikeneb manifesteerimise aeg või ei leia see üldse selles kehastuses aset. Mitmeid meist ei adu, et väga suurte mõjuulatuste manifestatsioonide taga on meil endal takistavad hirmud ja blokeeringud ees.

Hirm on nagu võrk. See piirab inimese potentsiaali ja loob illusoorse ruumi vähematest võimekutest, kutsudes esile olukordi, situatsioone, energiaid ja loomisi, mis on kasulikud teistele olenditele ja esindajatele, aga mitte inimesele endale.

Kes on sinu elu juhtija? Kas sina alistad hirmud või hirm alistab sinu?

Jumalikuks Inimeseks sündides peab minetama ja jätma selja taha kõik vanaajastu inimeste moodi inimlikud hirmud.

Pelgalt hetkeliselt tunnetades ei ole võimalik aru saada, kas meie sees on varjul mõni hirm või mitte. Hirmu on lihtne ära tunda, kui olukord muutub hetkes, kuid kui palju hirme meis tegelikult peidus on? Ja kui palju me neist teadlikud oleme? Kui paljudest hirmudest me teadlikud oleme, mis meid tugevalt mõjtuavad ja piiravad? Meie loomist piiravad? Meie võimekust ja võimete kasutust raamivad? Kui palju me end ise alateadlikult tagasi hoiame.

Hirm on inimolendile tegelikult täiesti võõras energia.

Hirm ei ole oma olemuselt  Vaimu puhas tundeenergia, vaid see on spetsiifiline programm – kontseptsioon programmist ja ebameeldivatest valulikest emotsionaalsetest aistingutest. Programmi aktiveerumine kehas (stiimuli ajendil) tekitab ebameeldivaid tundeaistinguid kehal, mis on enamasti rasked tunded – kartus, häbi ,valu, kannatuse kartus, kahetsuse kartus, pettasaamise hirm, hirm manipuleeritud saada. Hirm  on kogemuslik seisund, mis käivitub meie inimarvutis peituvast juhtprogrammist ja omakorda ankurdub ja seob end tihedalt tihtipeale teiste raskete energiatega – valuga, kannatusega, üksindusega, hüljatusega, eraldatuse tundega või muude valusate tunnetega. See on põhjus, miks inimene reageerib hirmule nii teravalt.

Mehed on hirmude osas sama võrdsed nagu naised. Mehi on õpetatud ületama füüsilise kehatasandi hirme rohkem, kui naised, sest nad on pidanud ajaloo jooksul seisma surmaga silmitsi rohkem, kui naised. Kuid hirmude halvav olemus on mõlemal sama. Mehes võib puududa surmahirm ja ta võib vanduda käsi südamel, et temas hirme pole. Aga kui ta läheb suhtesse, mis liialt tõsiseks muutub ning ta eelmises kooselus kõvasti kõrvetada on saanud ja suures petmisevalus südant valutanud on, siis järgmises kooselus varjab teda alateadlik hirm uuesti petta saada. Ja inimene hakkab alateadlikult suhet ise saboteerima, et selles võimalikult varakult vigu näha ja oht eemale peletada. Oht kogeda uuesti valu. Kartus uuesti haiget saada. Mõnel mehel pole hirmu ööbida üksi metsas ilma matkavarustuseta, kuid temas on peidus hirm sattuda kooselus naiste otsa, kes on manipuleerijad Kui on kord kogetud manipuleerivat suhtevormi, siis peale seda nähakse igas uues suhtes manipuleerijat või igas naisterahvas manipuleerijat. See on nii, sest programm DNAs kujundab moonutatud reaalsust tema vaateväljas. Kuigi tegelik reaalsus võib olla muu.

 

Hirmul on alati omadus MOONUTADA taju ja MOONUTADA REAALSUST. Ainus reaalsus on aga armastus ja ainus tõde on armastus.

Hirmude ja kartuste vaatluse osas tuleb sul endal aus olla. Sul ei pruugi olla foobiaid (mis on pigem hirmude ekstreemumid), kuid kui palju on inimesed täis kartuseid?

Hirmu vabastamist võib takistada ainult üks. Hirm paljastada oma hirme. Selle taga võivad seista halvad iseloomuomadused nagu uhkus, upsakus, pidev vastuvaidlemise soov, pidev vastandumine, teemadest kõrvalehiilimise vajadus ja üleüldine pimedusega  löödud olemine. Teisisõnu üleüldine ignorantsus enda alateadvuseruumi avada ja võtta vastutust selle eest, mida me sisaldame. Üldiselt sellised inimesed ka juhendatud meditatsioonideni ei satu ning ka teraapiaseansse ei külasta.

Inimene, kes tunneb ja tajub, et miski teda kammitseb, on juba teinud selle olulise sammu oma teel, et enda hirme vaadelda ja tuvastada.

Peale hirmu vabastamist inimene vabaneb. Hirmu kandami alt vabanenud inimene tõuseb lendu .Vianna Stibal on öelnud, et kui inimene vabastaks enda DNA ruumist kogu viha, vimma ja hirmu, siis tekiks meie mõtteruumi nii palju lisaenergiat, et me suudaksime hõlpsasti telekineesi harjutusi läbi viia.

Hirm on halvav ja pärssiv oma olemuselt. Kui hirm tuli midagi õpetama, siis sellega peaks asi ka piirduma. Hirmul ei tohi lasta elu juhtida. Ja hirmul ei tohi lasta iseend juhtida.

Seda, mis on hirmu olemus ja kuidas hirmud meie eellastelt tekkinud on, mis viisil ja mis õiguse alusel me neid endast vabastada saame nii, et kasulik õppetund raisku ei läheks ning see kindlalt meie jaoks lõpetatud oleks, sellest kuuled sa lähemalt süvameditatsioonile eelnevas audioloengus.

Kuula esmalt audioloengut ning alles siis suundu süvameditatsiooni tegema.

Hirmude vabastamise praktika on väga põnev meditatsioon neile, kes soovivad end oma arengus uutele etappidele liigutada ilma valuta ja vaevata.

On käes ajad, kus kogemiseks pole vaja enam kogeda raskeid ja keerulisi elulisi kordusepisoode läbi vaeva või kannatuse, vaid me valime ise, mis meie reaalsuseruumi juhib ja kujundab. Üks viis selleks on lasta end juhendada läbi selle audiomeditatsiooni sügavale rännakule ning tulla sellest välja oluliselt kergemana ja hõredama.

 Muuhulgas kuuled selgitavast audioloengust:

1. Miks on kasulik tuvastada endas peidus olevaid hirme ning neid siis vabastada? Miks neid üldse torkida, vaadata või nende olemasolu teada?

2. Missugused on seosed hirmu ja võimete kasutuse vahel?

3.Missugused on seosed hirmu ja suuremate külluste loomistega ja raha energiaga?

4. Missugused on seosed hirmudel ja seosel armastuse kogemisega ja mõjuga paarisuhtele?

5. Missugused on seosed ja mõju hirmudel meie kogemisele rõõmule, õnnele, tervisele ja elule üleüldiselt?

Meditatsioon ausatele inimestele. Kes julgevad iseendasse vaadata ja mitte näha süüdlasi teistes, vaid julgevad näha iseenda hirme ja kartuseid, kaotushirme, valu hirme ja muud…et iseend neist vabastada.

Meditatsioon julgetele inimestele –kes tahavad edasi liikuda oma eluteel…Ja kes julgevad otsa vaadata oma kõige suuremale hirmule.

Iga kogemus on tulnud meile midagi õpetama. On aeg vabaneda kandamitest, et kerguses õppida oma valguse jõudu, väge ja kergust tunnetama.

Uuri lähemalt e-poest:

UUS! Süvahirmude vabastamine**. Rännak edasijõudnutele / Süvameditatsioon+loeng. ~2,5 h