|

TeetaTervendamise Dig Deeper süvauskumustega tegelemise seminar taas tulemas!

KAHETSUS JA SÜÜTUNNE SEGAVAD SUURI MANIFESTEERIMISI JA KÜLLUSEVOOGE INIMESE ELLU TULEMAST!

Juba sellel nädalavahetusel (26.-27.aug) on tulemas teetatervendamise jätkukursus, nimega Uskumuste Kaevamine.

Teetatervendamise kursused on oma olemuselt muidu väga intensiivsed, rohke teooriaga, mitmete energeetiliste tehnikatega erinevate võtete ja teadmiste kohta. Uskumuste kaevamise kursus on aga veidi erinev. Teetatervendamise koolituste kohta on ta väga praktiline jätkukoolitus ning teooriaosa on stuktureeritud ja kompaktne. Põhirõhk on 8 meetodil oma traumade, hirmudega, haigustega tegelemiseks ja manifesteerimise tõketega tegelemiseks.

Uskumuste kaevamise seminar erineb selle võrra, et tegemist on 2-päevase intensiivse paaristöö ja enda teemadega tegelemisega. Suurepärane võimalus sügavuti endaga tööd teha. Teise teetapraktiku abil ja juhendamisel!

Uskumuste kaevamise 2-päevane koolitus on tehtud eelnevaks kohustuslikuks läbitavaks seminariks enne manifesteerimise ja külluse kursust.

Miks?

Kui te vaid teaksite, kui palju alateadlikke takistusi me ise enda sees loome, et piirata või võtta vastu küllust oma ellu ja takistada suuri manifesteerimisi.

Mõnele võib ehk näida see lause arusaamatu, et kuidas me ise piirame end.

Inimese teadvus töötab viisil, et seda, mida sa enda sees sünteesid, seda sa ka lood.

👉Kas sa teadsid, et näiteks ainuüksi suur kahetsustunne (millegi või kellegi suhtes) ja isegi vanadest situatsioonidest pärinev süütunne on ühed suurimad segajad inimese sees, mis piiravad inimest erakordsele õnnele, edukusele ja õnnestumistele?

Just sellepärast on niivõrd oluline teha endaga sügavuti tööd – see tähendab – alateadvuse mõttemustrite ümberprogrammeerimist. Oma traumade lahendamist, oma hirmude vabastamist. Just nii avanevad muud loomiseväravad sinu elus.

Teetatervendamise jätkukursus teemal Uskumuste Kaevamine – toimub juba peagi peagi augustikuu viimasel nädalavahetusel, L ja P . Registreerumine ja lisainfo siin:

֎ Uskumuste süvatervendamise ja uurimise kursus / Dig Deeper 2 päeva

Registreeru kursusele !

 

Ainult üks kursus 2023.aastal! Liitu, kui oled oodanud !

Similar Posts