Kas kanaldatakse Looja vestlust või pannakse infot juurde oma mõistusteadvusest?

Juba kahe nädala pärast on tulemas eesti keelne teetatervendamise jätkukursus, mis keskendub ühele väga spetsiifilisele teemale – suhtlemisele Looja teadvusega.

Kursuse juhendaja ja instruktor olen mina ja ootan kõiki teetapraktikutest huvilisi, kes soovivad endas peenemat oskust välja arendada just nimelt Looja Kõrgema teadvusega suhtlemises, sellele jätkukursusele, mis on minu poolt ainus sel aastal toimub Sina ja Looja jätkukursus.

Annan selle kursuse vaikse sisemise rõõmuga, teades, kui tänuväärt õppega tegemist on. Pealtnäha lihtne kursus, kuid mõjuulatus on suur ja pikaaegne.

Muidugi, nagu alati – iga kursus on oma õpetaja nägu. Minu eesmärk ja huvi on, et iga teetatervendamise kursus oleks motiveeriv, huvitav ja köitev igale osalejale, et inspireerida inimest edasi tegelema iseendaga ja veelgi suurema innuga. Seetõttu lisan ka vastavale Sina ja Looja kursusele juurde oma twisti, omad kogemused kanaldamisest ja õppekohtadest, mida olen õppinud kõik aastad oma selgeltnägijast meisterõpetaja juhendamise all aga ka iseseisvalt.

See kursus sobib eriti hästi neile, kes on saanud ootamatult või kiirelt intuitiivseks ja saanud kätte oma sensitiivsed tajud ning oskavad juba kanaldada, kuid nad ei ole tegelenud enda alateadvuse ja egotasandi allkihtidega ning peaksid endas välja arendama puhtama kommunikatsiooni Looja Kõrgema teadvusega.

Loojaga suhtlemine ja vastuste vastuvõtmine, võiks öelda, on isegi mõnes mõttes intiimselt isiklik küsimus. Tegemist on väga tänuväärse kursusega neile, kes soovivad arendada endas välja peenemat võimekust, kuidas puhtamalt ja selgemalt just Looja teadvuselt vastuseid kanaldada. Tasub mainimist, et teetatervendamise meditatsioonitehnika kursuste seerias muutub see kahepäevane seminar  õige pea ka kohustuslikuks eelläbimiseks kõikidele teetapraktikutele, kes soovivad ükskõik, missuguseid muid süvendatud õppeid läbida, nt külluse ja manifesti teemadel, partnerlussuhete teemadel jne.

Miks nii?

Meie ümber on väga palju selgeltnägijaid ja tunnetajaid. Samuti on üle terve maailma nii palju teetapraktikuid ja teetaõpetajaid. Ometigi nii mitmed tunnetajad ja nägijad eksivad ja teevad vigu infos? Miks tekivad vead? Kust tekivad vead?  Kui palju on meie ümber „kanaldajaid“, kes ütlevad, et nad kanaldavad Loojat või kõrgemat infot või Lätet, aga tegelikult panevad sinna läbi oma mõistusefiltri tõlgendamise infot juurde, ridadele lisavad vahele oma arusaamu ning muundavad vastust.

Seejärel esitavad info Looja kõrgema tõe pähe või absoluutse infona, millele ei oota nad vastuväitlemist. Selles ei oleks midagi kentsakat, kui inimene jääks infoga iseenda isiklikku ringi, aga kui infot jagatakse laias ringkonnas, suurele kuulajaskonnale või hädas olevale inimesele vastuvõtul?

Inimene läheb koju ja talle öeldakse midagi tõe pähe, mis pole üldsegi absoluutne tõde. Ka minu praktikas on olnud korduvalt kogemusi, kus inimene pöördub mu poole murega, mida teine nägija või kanaldaja on öelnud. Ärge saage valesti aru, minu asi pole öelda, kes kanaldab õigesti ja kes mitte. Minu asi on olnud tegeleda paanikas inimesega, kes ütleb ,et ta ei suuda uskuda, mida kanaldaja talle ütles, sest see ei haaku üldse tema eluteega. Inimene võtab info tõe pähe ja jääb oma „õudse infoga“ üksi. Looja ei anna kunagi õuduste infot. Vahest võib kuulda kentsakaid asju, mida ümberringi kanaldatakse. Näiteks, on olnud näide ja kogemus, kus üks naisterahvas palus uurida, millal ta kohtub oma hingesugulasega. Kanaldaja ütles vastuseks: “Looja ütleb, et sa kohtad oma hingesugulast alles siis, kui sa oma brünetid juuksed blondiks värvid. ” Mis te arvate, mis värvi olid kanaldaja juuksed? Muidugi blondid. Ta tõlgendas mehesaamist ja kaaslase leidmist läbi iseenda filtri ja kogemuse ja serveeris seda teisele naisele lahendina.

Looja ei ütle inimesele, et ta peab oma juukseid blondeerima, et sobituda oma eluarmastusega. See on ego. Looja ei hurjuta inimesi. Looja ei kritiseeri inimesi. Looja ei vihka inimesi. Looja ei tee kedagi maha. Looja räägib ainult läbi kõrgema intelligentsuse, väga suure hoolimise ja armastuse.

Minul isiklikult on olnud kogemusi, kus näiteks naisterahvas tuli ja ütles, et talle ütles nõid/selgeltnägija ,et ta ei saa üldse lapsi ega saa ka kunagi ning too peaks lõpetama igasuguse püüdluse rasestuda. Mind ei huvitanud, mis nõid või nägija see oli, polnud tähtsust. Oli kohe näha, et naine on viljastumas ja tal saab kokku olema 4 last. Uurisin, kust info võeti? Ilmselt luges nägija-nõid hoopis naise alateadlikku hirmuvälja tema auraväljast. See polnud kõrgeim tõde naise puhul, sest oli näha, et naine peaks lausa mitu last saama ja ühed nende seast kaksikud. (Ja naine on tänaseks juba kahe lapse ema!)

Mis juhtus? Loeti naise auraväljast hirme, mitte ei kanaldatud kõrgemat tõde. Teate, kui lihtne on vaadelda inimese auraväljast hirme? Kes tahaks olla populaarne selgeltnägija, võiks lugeda ainult inimese auraväljast hirme ja ta müüks iseend päris hästi. Sest tal oleks kliente nii palju, sest inimesed ainult noogutaksid vastuvõtul ja jaataksid iga hirmu olemasolu kohta, mida nägija ütleks. Aga head hingelised, palun küsige iseendalt – mis on minu kõrgem tõde minu enda kohta? Minu eluplaani kohta? Mida minu Kõrgem Hinge aspekt mulle öelda tahab? Kuhu suunas ma liikuma peaksin? Millise hirmu ma endast ületama peaksin? Mis on minu kaunis loomisetee, milleks ma siia kehastusin ja sündisin? Mis mind ees ootab, kui kõnnin Looja energiat ja tema valgusest rajatud teed järgides?

Kogu see jutt võib näida kriitiline. Tegelikult püüan ma rõhuda hoopis info kanaldamise tõsidusele ja vastutusele. Ometigi on Vianna Stibali poolt just tänu mitmetele tuhandetele kogemustele oma praktikas tuginedes loonud sellise spetsiifilise kursuse neile, kes tahavad arendada endas ülitäpset tunnetust Looja teadvusega suheldes. On inimesi, kes ütlevad: “Jälle ta annab mingit kellegi teise õpetaja poolt kokkupandud kursust ja metoodikat”. Teate, mul vahet pole, kelle loodud see kursus on. Mul ükskõik – vaatan sisu ja ütlen – hea sisu. Tabav. Hästi ja arusaadavalt serveeritud. Ja tänuväärne. Päris hästi selgitatud ja lahti liigendatud. Looja teadvus on üks kõrgemaid aspekte, kellega suhelda. Kui puhast baasi see inimese (kanaldaja) sees nõuaks? Lugege soovi korral V.Megre raamatutest, kuidas Anastasia vestles Looja kõrgema aspektiga.  Missugune on tema püsiv häälestus Loojaga kõnelemiseks?

Ja küsigem iseendalt: missugune on igaühe häälestus enda sees? Kas ma julgen Loojaga suhelda? Kas ma kardan? Kas miski hoiab mind tagasi? Kas miski tekitab ärevust? Kas miski segab vahele?

Looja teadvuse hääle kuulamine ja väga selge vestluse kuulmine nõuab iseendas teatud oskuste väljaarendamist. Meil on vastutus kogu info ees, mida vahendame ja alla laadime.

Kellele on mõeldud Sina ja Looja kursus?

Teetapraktikutele, kes on läbinud baas DNA, edasijõudnute DNA ja Dig Deeper (uskumuste süvakaevamise) kursuse ning soovivad oma taset lati võrra kõrgemale tõsta.

Kursus on neile, kes teavad ,et lugedes peab olema keskendunud ja täpne ning neile, soovivad endas välja arendada oskust erinevate häälte ja vastuste eristamise oskuses, kui asutakse infovoogu tõlgendama.

Kui palju on inimesed küsinud :“Kuidas ma tean, kes räägib? Kas see on minu enda ego ja mõistus või on see Looja, kes kõneleb minuga? „ Samuti küsimus: „Kuidas ma tean, et see on Looja, mitte keegi teine?“ Milline on erinevus sinu meelest tulenevate seesmiste sõnumite ja puhaste sõnumite vahel. Teetapraktikud oskavad kõik 99% liikuda Looja Puhtasse ja Mõjutamatusse algsesse pühasse energiasse, kuid kõneluse pidamine ja tema hääle kuulamine vastuste näol on omaette   oskus, mida edasi arendada.

Enamik intuitiivsetest inimestest esitab endale lõpuks needsamad küsimused ja seepärast on nii oluline iseennast tunda. See kursus aitab igal osalejal tundma õppida iseennast ning tundma õppida ka Loojat. Looja tundmine muudab aga inimese piirituks.

Kui inimene küsib: Kuidas ma tean, et kuulen õiget vastust? Kuidas ma teen vahet iseenda meele ja Looja vahel? Kui keegi seda küsib, siis tõenäoliselt ongi osa tema sõnumitest pärit tema enda mõistusteadvuse aspektidest.

Teeme kursuse jooksul ka selgeks, mis on need kihid ja aspektid, mis vahele pikivad kõrgemaid infovooge tõlgendades.

Räägime kõrgemast teadvusest ja kõrgemast minast. Kui inimene liigub Looja aspekti, siis võib ta suhtlemist Loojaga segi ajada iseenda kõnelusega või kellegi teise olemusvormiga. On olnud juhtumeid, kus kanaldaja arvas, et kanaldab teises inimeses Loojat ja Vaimu, aga tegelikult rääkis teises inimeses oleva viirusteadvusega.

Mida enam sa uskumustega tegeled, seda teadlikumaks sa oma kõrgemast minast saad. Kõrgem mina on väga lahke ja armastav osa meist endast. Seepärast võiks olla eesmärgiks oma enda aspektide tundmaõppimine.

Ilma teadlikult teadmata toimub igaühe peas pidev vestlus.

Miks oleks vaja teada enda allkihtide aspekte ja nende mõjusust Loojaga suhtlemisel ja nii-öelda teabe kanaldamisel, info vastuvõtmisel?

See on selleks ,et vältida segadust, kui liigume Looja kõrgema teadvuse juured ning hakkame temaga suhtlema.

Õigesti suunatuna on alateadvus ja kõrgem mina kujundatud looma kogemusi kui vooruste õppimise võimalusi. Kui voorused on omandatud, siis arenevad uued võimed ja meie mõtted muutuvad kergemaks, muutes niiviisi universaalsete universumi seadustele allumise võimalikumaks.

See teetatervendamise jätkukursus pole ainult Loojaga suhtlemise kursus.

Osad inimesed on elus seisundis, kus nad kõiguvad ellujäämistasandi ja loomistasandi vahel. Kui su varasem elu on olnud täis stressi ja ehk isegi traumat, siis on üpriski suur võimalus, et elad ka oma edasist elu muretsedes ja stressis olles. Paljud inimesed on ellujäämisrežiimil, aga nad tunnevad sisemist tugevat survet edasi liikuda kõrgemast hingeaspektist motiveerituna. Siis võib tekkida olukord, kus inimene hoiab end mugavustsoonis ja tagasi ning püüab hoida end turvaliselt ellujäämistasandil, et vältida ebamugavat edasiliikumist, KUID samal ajal tema hinge kõrgem aspekt lükkab inimest koguaeg edasi uutele tegudele, uutele võimalustele ja teedele. Inimese sees on kabuhirm, ta püüab ellujäämise tasandil end kinni hoida, takistades alateadlikult tegemast seda, mida ON VAJA edasiliikumiseks teha. Isegi, kui nad oma rada päris hästi teavad. Kuid tal võib tulla ette takistusi või lausa haigestumisi, mis pidurdavad tal teel edasi liikumast. Alateadvus saboteerib ning püüab hoida turvaruumis. Kuna inimese kõrgem mina lükkab siiski inimest tagant, siis toimub sisemine võitlus inimesel. Selline lahing leiab aset paljude inimeste sees. Üks osa inimese tegudest on juhtud ellujäämisetasandi aspektist (egost, mis näeb koguaeg takistusi ja põhjuseid mitte samme ette võtta), teine osa on kõrgem mina, kes muudkui lükkab edasi pimesi inimest oma teel.

Seepärast on oluline tegeleda kihiti enda aspektidega, milleks keskendub justnimelt see väga tänuväärne kursus – Sina ja Looja.

Kursus pole ka ainult neile teemadele ainult keskenduv. Kursus sobib väga hästi ka neile, kes on tundnud, et nad mingil põhjusel sisemiselt tunnetades ei ühildu nii hästi ära Looja kõrgema tasandiga kui peaks. Kas miski hoiab neid tagasi või tekib ärevus või tekib tunne, nagu oleks parimast ühendusest midagi puudu.

Siinkohal on oluline mõista, mis on see miski, mis segab ühendust. Ühendust segavate mustritega me tegeleme. Näiteks, kui inimene läheb üles Looja teadvuse juurde ning kuuleb puhast vastust: Sa oled osa kõige Olemasolevast Pühast Energiast”, võib samal ajal inimese ellujäämistasandi osa sosistada: “Ei, sa pole väärt olema osa Jumalast”. Ilmselgelt ei pärine see sosistav vaikne hääl kõrgeimast kohast. Sellisel juhul sa tead, et on aeg enda uskumusi ja tausta uurida.

Või kui inimene liigub kõrgeimasse puhtasse Valgusesse, Kõige Olemasoleva Looja piimjasse valgesse valgusesse. Ning tunneb ärevust või lausa iiveldust. Siis peab inimene uurima – kas tal on  sisemine hirm kuskilt iidsete esinevanemate aegadest, mis on seotud Looja ette ilmumisega ja Loojaga ühinemisega? Kas inimene tunneb ,et ta on väärt Loojaga ühinema? Kusjuures – ka need inimesed, kellel on sisemised varjatud mustrid, süüdistada Loojat selle eest, mis Maal toimub – ka nemad tunnevad Looja tasandile liikudes sisemist ärevust. Sest neis on hirm ning süüdistus. See tekitab veidi ärevusetunnet väga kõrges sageduses olles, kuna nende sees on mustrite konflikt. Üks osa soovib Looja pühasse energiasse liikuda ning seal end tunnetada, teine alateadlik osa on lahendamata muster, mis ütleb “Looja on süüdi selles, mis Maal toimub ning vaatab pealt, aga ei mürista ega ei aita”.

Paljud teadlikumad intuitiivsed inimesed teavad, et tihti jagatakse eri kanalites spirituaalset infot, mis ei pruugi tunduda kõrgeim tõde. Miks see nii on? Vianna Stibal ütleb oma raamatus “Sina ja Jumal” selgelt: “Paljud kanaldajad on iseenda isiklikus ruumis ning tõlgendavad infot läbi oma mõistusefiltrite. Nad on tihti ego tasandil või ellujäämistasandil ning siis ei räägi nendega Looja. See on üsna levinud stsenaarium, sest alati on keegi, kes on haavunud, kes tunneb end reedetuna ja kes on saanud kannatada, kes tunneb endas kadedust, solvumist, teistega konkureerimise või võistlemise soovi või kannab endas liigset uhkust. Ning  juba ongi tema kanaldatav info segatud ta ego tahkude poolt. ”

Inimene, kes on otsustanud vahendada Looja Kõrgema teadvuse infot, peab olema oma olemuselt läbipaistev nagu kristall, tema energia peab olema puhas nagu Ülim Valgus ja tema mõte peab olema kerge nagu tuul, liikudes kiiremini kui valgus.

Siia lõppu eks hea ilmestav  näide. Vianna Stibalil oli üks naljakas lugu. Tema poodi astus sisse naisterahvas, kes nõudis kiiret kohtumist Viannaga teavitades, et tal on erakorraline sõnum Kõrgemalt Kaheteistkümne Nõukogult ja Loojalt. Kui Vianna naisterahva juurde tuli, teavitas too selgelt: “Ma kanaldasin Kõrgemalt Kaheteistkümne Nõukogult teavet ning nad ütlesid, et sa oled head tööd teinud. Kuid nüüd on sul aeg järg üle anda minu juhtimisele ning ka kogu tegevus mulle üle. Mina olen mõeldud jätkama siit kohalt teetatervendusega.” Muidugi ei olnud see Looja info ega ka kõrgem teave kaheteistkümne nõukogult. Naine Kanadas infot läbi oma kadeduse prisma saada teise inimese kaubamärk ja äri iseendale, esitledes seda kõrgem teabe pähe.

Loome endas sügava ja usaldusväärse püsiühenduse Loojaga nii, et ükskõik kus ja millal, saame me usaldada sisehäält ja sõnumeid Kõige Kõrgemalt Tasandilt! See on väärtus, mis saadab meid terve elu.

Liigume oma arengus ühe hea pügala võrra edasi ja arendame endas välja puhta oskuse Loojaga rahulikus ja puhtas seisundis kommunikeerumisoskuse. Õpime oma meeltes navigeerima!

Teretulemast selle aasta viimasele teetatervendamise kursusele minu juhendamisel, mis toimub juba 7.-8.oktoobril ja online õppena läbi Zoomi.

Saame kokku (mugavalt oma kodudes ja Zoomis) ja arendame oma oskuseid edasi, et oleks edasine kõnelus Loojaga muljetavaldavalt puhas ja silmapaistvalt selge!:)

Registreerumine www.teetakursused.ee mugavalt läbi registreerumisvälja.

Imelist sügist !

Amaryllis

 

 

 

 

Similar Posts