Kohapealsed õpperuumid avatud ka kohapeal osalejatele

Head teetapraktikud,

Teetatervendamise kursused on intensiivsed koolitused. Mõistan igaühe soovi, kes on küsinud kohapealse õppe võimalust.

Sellest tulenevalt annan teada, et kes soovib ja kellel on jätkuvalt võimalust – Uskumuste kaevamise kursus toimub ka kohapealses õppes Kuressaares (samal ajal 10.-11.septembril, L ja P). Osalemine AINULT etteregistreerumisega.
Ja samamoodi on avatud KÜLLUSE JA MANIFESTEERIMISE kursus kohapealse õppe viisina (24.-25.september L ja P).

Uuendatud info on järgnev:

֎ Uskumuste kaevamise (Dig Deeper) kursus 2 päeva – 10.-11.septembril L ja P KOHAPEALNE õpe JA ONLINE Õpe Zoomis

֎ Manifesteerimise ja külluse kursus (Manifesting and Abundance) kursus 2 päeva – 24.-25.septembril L ja P KOHAPEALNE ÕPE ja ONLINE ÕPE Zoomis

 

Vajad niiväga osalemist manifesteerimise ja külluse kursusel, kuid ei saa mitte kuidagi läbida eelnevalt Uskumuste Kaevamise (Dig Deeper) kursust sel aastal?

Teetatervendamise kursuste seeria on disainitud nii, et enne suurte loomiste juurde asumist külluse ja manifesti kursusel, on kohustuslik osaleda eelneval uskumuste kaevamise kursusel, et leida üles blokid ,takistused ja tõkked meie sees.

Kuna teetatervendamise kursused toimuvad üks korda aastas minu juhendamisel, siis on arusaadav, et osade inimete jaoks on niivõrd oluline osaleda manifesteerimise ja külluse kursusel. Seetõttu, erandjuhtudel, kes ei saa osaleda Dig Deeper, kuid on registreerunud või tahavad registreeruda manifesteerimise kursusele ning vajavad väga osalust sellel teetatervendamise seminaril just sel aastal, palun kirjutage ikkagi oma soovist osaleda manifesti kursusel teeta@teetakursused.ee

Kõikidel seminaridel osalemine VAID ETTEREGISTREERUMISEGA.

Õige pea võtab assistent iga registreerujaga ka ühendust, et täpsustada üle igaühe kindel osaleussoov, kas kohapealse õppe näol või online õppe näol. Nii teame teie tulekuks ja grupi suuruseks paremini ette valmistuda !

Kohtumiseni!

Amaryllis

Similar Posts