Liitu teetatervendamise kursuste rütmiga !

Alates juulist kuni oktoobrini on võimalik läbida järjest kõike kuute seminari: algajate kursus, edasijõudnute kursus, uskumuste kaevamise kursus, kehakaalu kursus, manifesteerimise ja külluse kursus ning enda ja Looja teadvusega kursus.

Kui Sul mõni sertifikaat või osalus puudu on, siis nüüd on hea võimalus hüpata karavanile ja need läbi teha!

Teetatervendamise koolituste seeria on üles ehitatud nii: selleks, et osaleda spetsiifilisematel jätkukursustel, peab eelnevalt olema läbitud vastav eelnev kursus või mitu eelnevat kursust. Miks? Vianna Stibal on üles ehitanud jätkukursuste spetsiifika vastavalt nii, et eelnevalt oleks mahukas baasinfo loomisest, programmidest, mõtte- ja teadvuse kasutusest ning uskumustega tööst juba läbitud eelnevatel seminaridel. Et jätkukursusel saaks keskenduda kõige olulisemale, mitte enam algteemade selgitamisele.

Mõnele võib see esmapilgul tülikas näida, et läbisegi ei saa valida suvalist kursust, ent tegelikult on kursuste järjestus üles ehitatud loogikaga, mis toetab intuitsiooni arendava isiku jaoks kõige paremal viisil. Need, kes endaga teemade kaupa tööd teevad ja iseend tõeliselt edasi arendada soovivad, nende jaoks on teemade kaupa lahterdatud kursustel käimine väga sobilik ja mugav viis enda energiate tõstmiseks ja mõttemustrite muutmiseks.

Iga kursuse juures kodulehel on vastav märge ja info, mis on need eelnevad kursused, mida eelnevalt läbima peab. Aga selles tabelis on visuaalselt lihtsasti näidatud, mismoodi järjestus loodud on.

 

Dig Deeper ehk Uskumuste Kaevamise õppeseminar (2 päeva) – see keskendub tõsisele enesega tööle, hirmumustritega tegelemisele, traumade lahendamisele ning sügavatele olulistele mustrite muutmise tööle. Mida rohkem me pimedast alateadlikust poolest enda jaoks olulisi muudatusi läbi viime, seda hüppelisem on kusjuures areng. Ütleks nii, et tegemist on teraapilise seminariga. Inimene õpib, kuidas terapeudi moodi tervenemistööle eelnevat traumalahendust või hirmulahendust läbi viia põhjalikult.

 

Olgu öeldud, et Uskumuste Kaevamise seminar tehti Vianna Stibali ehk teetatervenduse metoodika autori poolt alles hiljuti kohustuslikuks läbitavaks seminariks, nii nagu baaskursus ja edasijõudnute kursus. Kohustuslikuks eelseminariks neile osalejatele, kes soovivad ükskõik, missugust spetsiifilisemat jätkukursust valida edaspidi. Miks? Ta ütles ausalt – inimesed kipuvad endaga seotud alateadvuse -ja tervendamise töös olema liialt pinnapealsed. Aga traumad ja duaalsed sügavad mustrid, need kipuvad end peitma ning vajavad südikat ja keskendunud teraapilist tegelemist ja lähenemist. Sest traumadest ja rasketest kogemusestest tekivad sellised mustrid ja blokeeringud, mis hakkavad hiljem meie elu just kõige rohkem mõjutama ja segama. Selleks ,et liikuda edasi vabamalt ükskõik, mis teemaga, on vaja endas enne suur revisjon läbi teha.

Selleks ka Uskumuste kaevamise süvaseminar, mis kestab 2 päeva.

 

Kui Sind huvitab mõni jätkukursus – näiteks manifesteerimise ja külluse seminar, kuid Sul on vahepealt mõni sertifikaat omandamata ja kursus veel läbimata, siis nüüd on Sul suurepärane võimalus karavaniga kaasa liikuda ning järjest kõik seminarid kaasa teha.
TeetaTervendamise kursuste läbimise järjekorraga saad tutvuda hõlpsasti sellelt visuaalselt tabelilt:

Teetakursused.ee 22.06.2022

Similar Posts