Vabasta oma alateadlik meel rasketest mõttemustritest

🌿Tere, armas teetapraktik🌿
Kui Sina oled osalenud kunagi varem teetatervenduse algajate ja edasijõudnute kursusel (DNA Basic ja DNA Advanced), siis nüüd on see teavitus Sinule.

Juba järgmise nädala lõpul toimub uus jätkuseminar – TeetaTervendamise uskumuste kaevamise seminar.

See on teetatervendamise praktikutele suunatud 2-päevane jätkukoolitus, mis keskendub kõige raskemate ja sügavamate (häirivate) alateadvuse mustrite ümberprogrammeerimisele, raskete energiate ja blokeeringute tuvastamisele ja vabastamisele iseendas ning ka traumade lahendamisele.

Koolituse inglise keelne nimetus on Dig Deeper. (Nimetatud koolitus toimub ise muidugi eesti keelse juhendajaga).

Erinevalt muudest teetakoolitustest, on sellel koolitusel teoreetilisel tekstipoolel tagasihoidlik koht, ning primaarne ja peamine roll on intensiivsel paaristööl ehk PRAKTIKAL.🙂
Sügavate problemaatiliste uskumuste kaevamist pole võimalik vältida. Rasketest alateadvuse mustritest pole võimalik üle ega ümber hüpata. Mis on kunagi kinnistunud varem, see tuleb ka üles leida ja endast vabaks saada. Nii loome võimalikult puhta baasi enda energiaruumis ja alateadvuse ruumis, et saaksid edasised, palju puhtamad ja kergemad loomised aset leida.

Selleks, et asi päriselt lahendatud saaks, tuleb probleemile silma vaadata, blokeering üles leida või alateadvuse süvamuster ära lahendada.

Koolitus on eesti keeles ja juhendaja/instruktor on A.V.Amaryllis. Koolitus toimub eesti keeles. Hetkel on koolituse õppevormiks ONLINE õpe läbi Zoomi, aga pole välistatud, et osalejate nõudmisel toimub taaskord ka see koolitus kohapealses õppes. 🙂

🌿VÄGA OLULINE TEAVE.  KUI OLED OODANUD TEETATERVENDAMISE KÜLLUSE JA MANIFESTEERIMISE JÄTKUKURSUST, siis on VÄGA OLULINE, ET OSALEKSID KA USKUMUSTE KAEVAMISE KURSUSEL. 🌿

Vastavalt teetatervendamise koolituse seeriate kavale, mis on paika pandud Vianna Stibali poolt (TeetaTervenduse tehnika looja poolt), ei saa enne osaleda külluse- ja manifesteerimise kursusel, kui pole eelnevalt läbitud uskumuste kaevamise jätkukursust – ehk siis teisisõnu, süvaõpet blokeeringute ja uskumuste süvakaevamise seminari. Nii võime olla kindlad, et kui asume rääkima peenekoelisematest manifesteerimise võtetest ja segavatest piirangutest, ei sega Sind enam lahendamata hirmud ega asjatud tõkked, mis Sinu ellu külluse loomist või manifesteerimist piiravad.

Rohkem infot kõikide koolituste, kaasa arvatud käesoleva koolituse kohta, leitav ilusti ja ülevaatlikult kodulehelt www.teetakursused.ee

Oled väga oodatud! 🙂

Tule ja vabasta end oma alateadvuses peituvatest rasketest mõttemustritest! Nii lood vaba ruumi enda energias, olemises ja ka kogu elus ja edasises loomises. Selleks, et saaksid toimuda suuremad loomised, peab olema enda sees loodud vaba ruum.

 

 

Similar Posts