Tähelepanu: teetatervendamise edasijõudnute kursus toimub ka kohapeal

Tere, armsad huvilised

Teetatervendamise baaskursus on möödas ja väga edukalt möödas. Suur aitäh kõikidele neile erilistele inimestele, kes rikastasid oma kohaloluga seda kolmepäevast loomisprotsessi. Teetatervendamise baaskursus üllatas kahes asjaolus.  Esiteks – nii paljud soovisid tulla kohepeale, kuigi post-corona järgselt on tekkinud paljudel inimestel mugavusele tuginev soov osaleda läbi veebi. Osales üle 25 osaleja, kellest kolmveerand olid otsustanud tulla kohapeale ja õppima kohapealsesse õppesse, mitte läbi online keskkonna.

Kuna mitmed osalejad avaldasid soovi tulla edasijõudnute gruppi ning osaleda kohapealses õppes ka DNA 2 seminaril, siis Amaryllis on otsustanud, et ta võimaldab edasijõudnute seminari läbi viia ka kohapealses õppes (kuigi esialgne info oli, et toimub ainult online õppes).

Teine väga suur üllatus avaldus siis, kui tutvustusringis inimesed end tutvustasid ning väljendasid enda kindlameelset tahet, et nad ootasid 2 aastat teetatervendamise baaskursust kannatlikult selleks, et just Amaryllise juhendamisel seda tehnikat õppida.

See oli väga suur üllatus ja kompliment, et keegi oli nõus ootama nii kaua aega, et õppida Amaryllise juhendamisel teetatervendamise baaskursust. Ja mitte ainult üks inimene, vaid lausa mitu osalejat.

Suur tänu teile selle kannatlikkuse eest, suur tänu teile usalduse eest.

Soovin, et teie elutee kulgeks kerguses ja suures loomises ning et te vastavaid tehnikaid, mida õppisite, julgelt ja edukalt oma elu hüvanguks kasutaksite!

Kohtumiseni edasijõudnute seminaril 25.-27.augustil Kuressaares, Saaremaal!

 

Similar Posts