KUIDAS OSALEDA TEETATERVENDAMISE SEMINARIL 

 

  1. Registreerumiseks saada palun meile oma osalemissoov kirjalikult:
    teeta@teetatervendamine.ee sisuga ja andmetega:

Soovin osaleda kursusel: /vali kursus/____  Baaskursus DNA/ Edasijõudnud DNA2/ Dig Deeper/ Manifesteerimine/ Sina ja Looja/ Kehakaalu kursus
Osaleja ees- ja perekonnanimi:____
Osaleja nimi, mis läheb sertifikaadile
: ____ /Kirjuta, kui erineb osaleja nimest/
Minu kontakttelefon: ___ /Kontrolli palun, et kirjutad õige telefoninumbri, kuna me postitame materjalid selle abil 🙂 /.
Minu kontakt e-mail: ____ /Kui Sa osaled jätkukursusel, siis palun kontrolli, et Sinu email kattuks selle emailiga, millega oled registreeritud thetahealing.com andmebaasis varasemalt. Kui osaled baaskursusel, siis võid registreeruda ükskõik, mis emailiga/.
Minu postiaadress: _____
/Postiaadress on vajalik, et saaksime igale osalejale ThetaHealing practicioneri lepingu vormistada ja thetahealing.com igale osalejale ametliku konto luua/.
Minule lähim pakiautomaat:  ____/Itella, Omniva või DPD/.
Kas Sul on olemas eelnevad sertifikaadid /Küsimus neile, kes osalevad jätkukursustel/? : jah – mis sertifikaadid .
Kui Sa osaled baaskursusel, siis Sul ei ole vaja eelnevat sertifikaati.
Palun märgi oma eelneva õpetaja/juhendaja nimi: ___
Paari sõnaga, kust kuulsid infot teetatervendamise kursuste kohta:____
Soovin juhendmaterjale: ____ / Vali: paberil postiteel / meili teel pdf-ina/.
Soovin raamatut (kui on välja antud): _____ /Vali: e-raamatuna  / paberkandjal raamatuna posti teel, kui raamatut kirjastuse laos on/.
NB. Raamat saadetakse baaskursusel osalejale, Dig Deeper kursusel osalejatele, Sina ja Looja kursusel osalejatele.

Saada oma osalemissoov meile teeta@teetatervendamine.ee ja jää ootama tagasisidet ning kinnituskirja. Vastavalt tagasiside hulgale teeme seda enamasti 3-5 päeva jooksul. Palun kontrolli kindlasti, et e-maili aadress oleks Sul õigesti märgitud 🙂 Siis jõuab Sinu soov meile kohale.

Mis saab edasi…

 

1)Palun oota meie tagasisidet ja kinnituskirja, et oleme Sinu registreerimissoovi kätte saanud.

2)Palun tasu kursuse ettemaks 50 eur hiljemalt 14 päevaks enne kursuse toimumise aega.

Saaja: Blessed Generations OÜ
A/a: EE482200221069260097 Swedbank
Selgitus: Osaleja nimi ja kursuse nimi /ettemaks/ kursuse tasu/

DNA – Ettemaks 50 eur / Ülejäänud kursuse osalustasu 305 eur
DNA2 – Ettemaks 50 eur / Ülejäänud kursuse osalustasu 305 eur
Dig Deeper – Ettemaks 50 eur / Ülejäänud kursuse osalustasu 305 eur
You and Creator – Ettemaks 50 eur / Ülejäänud kursuse osalustasu 305 eur
Manifesting and Abundance – Ettemaks 50 eur / Ülejäänud kursuse osalustasu 305 eur
Rhytm to Perfect Weight – Ettemaks 50 eur / Ülejäänud kursuse osalustasu 75 eur

3) Mõned päevad enne kursust saadetakse Sulle kinnituskiri e-maili teel online-teel osalemise kohta või litsentsileping Thetahealing sertifikaadi tarvis.
Kinnituskiri/leping tuleb meile tagasi saata emaili teel enne kursuse esimest alguspäeva.
Kannatust 🙂 ! Tegeleme iga osaleja sooviga personaalselt ja vormistame lepingu ja teeta praktiku konto individuaalselt! 🙂

4) Hiljemalt 3 päeva enne kursuse toimumise algust palun tasu kursuse eest terviklikult ülejäänud osa maksumusest – pangaülekandega eeltoodud andmetel.

4) Alles peale kursuse eest terviklikku tasumist saadetakse Sinu emailile Zoom link osalemiseks (reeglina 1-2 p enne toimumise algust või eelneval päeval) Sinu poolt registreeritud emailile.

5) Enne kursust saadetakse Sulle emaili või posti teel kursusel osalemiseks vajalikud materjalid (kui soovisid neid pdfina).

 

ENNE OSALEMIST PALUN LOE VEEL:

  1. Materjalid, mis saad kursuselt.
Kursusel antakse Sulle inglise keelsed originaalsed materjalid. Lisaks materjalid, kus olulised väljavõtted on eesti keelde tõlgitud.
Baas DNA, edasijõudnute kursusel ja Dig Deeper kursusel saad ka teetatervendamise vastava teemalise eesti keelse raamatu, juhul kui ametlikul kirjastajal neid laoseisus on või Eesti poodides neid on.   Kui Sul on raamat olemas, siis anna meile sellest teada kirjalikult ning saada meile enda ostukviitung – saame selle võrra Sulle kursuse tasu soodsamalt teha.

2. Online kursusel osalemise materjalid.
Palun pane tähele. Vastavalt ThiNK reeglitele käib online kursusel osalemise puhul juhendmaterjalide saatmine pdf-versioonina emaili kaudu. Kui see pdf juhend on mitteprinditav ehk non-printable, mis tähendab, et osaleja peab jälgima materjale arvuti ekraanilt. Kursuse korraldajal ei ole online kursusel osalemise puhul kohustust saata paberkandjal materjale osalejatele posti teel. Aga juhendaja sooviks seda siiski teha. Arvestades, et osalejatel on mugav kirjutada prinditud materjalidele märkmeid, oleme me valmis neid väljastama postiteel.

Selleks, et me jõuaksime raamatud enne tellida ning trükised tellida ja köita ning materjalid Sulle õigeaegselt saata, tuleb igal osalejal tasuda hiljemalt 14 päeva kursuse ettemaks, et jõuaksime materjalid Sulle postiga teele saata. Materjalid väljastame siis, kui registreerimistasu on laekunud. Kui Sa aga paberkandjal materjale ei soovi, siis anna meile sellest teada ning saadame Sulle pdf-versioonid. Palun arvesta, et THiNK instituudi poolt loodud pdf-juhised on non-printable ehk siis mitteprinditavad ning neid saab jälgida ainult arvuti ekraanilt.

3. Otsustad kursuselt osa võtta viimasel hetkel?

Avastasid teetakursused alles viimasel minutil? Ja sündmustekalender viitab, et juba homme toimub kursus? Sellest pole midagi. Pöördu sellisel juhul meie poole e-maili teel oma kiire sooviga ning Sa saad osaleda ikkagi, aga sellisel juhul palun arvesta, et jõuame Sulle saata ainult pdf-materjalid emailiga. Topelt materjale (pdf-ina ja paberil) ei saadeta.

4. Mis juhtub siis, kui mul midagi vahele tuleb ja ma osaleda ei saa?
Kui enne kursuse toimumist selgub, et Sa siiski osaleda ei saa, palun teavita meile sellest kohe esimesel võimalusel, isegi, kui see selgineb viimasel hetkel. Kontaktid leiad kontaktide lehe alt. Nii ei oota paariline Sind paaritöös ilmaasjata.  On arusaadav, et inimestel tuleb ikka olukordi ette.

6. Ettemaksu tagastamine
Kui Sa oled tasunud ettemaksu, kuid Sulle materjale ei ole veel väljastada  jõutud (ei emailiga ega postiga), siis tagastatakse Sulle ettemaks 100% ja ka kogu kursuse tasu 100% juhul, kui oled teavitanud meid enne materjalide postitamist. Materjalide postitamisega tegeleme tavaliselt 5-10 päeva enne kursust, kui ei ole viimase hetke osalust.

Kui Sa oled tasunud ettemaksu ja/või kursuse tasu, kuid Sulle on juba jõutud väljastada enne kursuse toimumist raamat või/ja juhendmaterjal, siis need materjalid jäävad Sulle ja ettemaksu ei tagastata, juhul, kui oled teavitanud meid mitteosalemisest vähemalt 48 h enne kursuse esimese päeva algust.

 7. Kursuse osalustasu tagastamine
Kursuse ülejäänud osalustasu tagastatakse Sulle juhul, kui oled teavitanud vähemalt 48 h ette, et Sa ei saa osaleda.

Kui teavitad oma mitteosalemisest vähemalt 48 h enne kursuse esimese päeva algust, siis tagastatakse kursuse osalustasu, aga kui Sulle on juba jõutud väljastada enne kursuse toimumist raamat või/ja juhendmaterjal, siis need materjalid jäävad Sulle ja ettemaksu (50 eur) ei tagastata.

Tagantjärgi teavituste puhul ja no-show puhul (mitteilmumine koolitusele) ei tagastata ettemaksu.
Tagantjärgi teavituste puhul ja no-show puhul (mitteilmumine koolitusele) ei tagastata kursuse osalustasu.

Mõistame, et iga olukord on erinev. Kui tuli ette kiirabi juhtum või kellegi surmajuhtum, mis on tõendatav ning Sa osaleda ei saanud, siis iga asi on eraldi käsitlemist väärt ning anna meile oma olust teada.

Kui Sul on jäänud varasemalt mõni ettemaksu saldo üles kursusel mitteosalemise tõttu  ning see on jäänud Sulle tagastamata, siis palun pöördu meie poole ning saame selle eelolevate kursuste osalemise raames Sulle tasaarveldada. Selleks anna oma asjaoludest kirjas teada.

8. Kas kursusel tohib lindistada, salvestada või ülesvõtteid teha (youtube, FB live jne)?
Ei ole lubatud.

9. Seminaril osalemise kohustuslikkus kõigil päevadel. Vastavalt Think instituudi nõuetele tuleb kursusel osaleda terviklikult selleks, et praktiku litsentsi saada. Kui osaleja puudub ühe päeva seminarilt, siis tunnistust talle ei väljastata ning sertifikaadi saamiseks peab ta uuesti osalema kursusel.

10. Eelnevate sertifikaatide olemasolu kohustuslikkus jätkukursustel osalejatele. Osaleja enda vastutus on see, et tal oleksid täidetud eelnevad nõuded kursusel osalemise kohta õigeaegselt. Kui oled jätkukursusel ning eelnevalt on nõutud eelmistel kursusetel osalemine, siis on iga osaleja kohustus tagada, et tal osalemiseks vastavad sertifikaadid õigeaegselt (kursuse alustamise ajaks) oleksid tagatud. Kui ilmutakse koolitusele ilma eelneva nõutud litsentsita, siis sertifikaati ei väljastata talle selle kursuse eest ning osalustasu ei tagastata.

11. Online-kursusel osalemise nõuded

Kursusel osalemiseks peab olema Sul stabiilne internetiühendus ja töökorras arvuti, millel töötab ka veebikaamera ja mikrofon. Online-kursusel peab olema kaamera kogu kursuse vältel sisse lülitatud ja Sinu nägu nähtav (ei tohi olla kaetud prillidega, maskiga, mütsiga jmt). Kui kursusel osaledes pikema perioodi ajal on kaamera välja lülitatud või mingil põhjusel ei ole osaleja kohal ühel päevadest, ei väljastata talle sertifikaati ning kursuse osalemistasu ei tagastata. Kursuse sertifikaadi saamiseks peab kursuse kordama. Kui osaleja hilineb rohkem kui 1 h kursuse päevast, siis sertifikaati ei väljastata.

Kursusel ei ole lubatud osaleda autoroolist, avalikest kohtadest (nagu kaubanduskeskus, tänav jmt).

Kursusel osalemiseks peab osaleja tagama endale mugava ja segamatu ruumi ja olemise, kus teda ei sega kõrvalised isikud. Online versioonil kursusel osalemist tuleb võtta täpselt samasuguse kohustuslikkusega, nagu in-person osalemise viisil. 🙂

Lisaküsimuste puhul palun pöördu julgelt meie poole teeta@teetatervedamine.ee