֎ Sina ja Looja / You and God /2 päeva

Eeltingimused: Basic DNA, Advanced DNA, Dig Deeper peavad olema eelnevalt läbitud.

 

Kursuse sisu tutvustus

Mitmed tervendajad, hingelised inimesed, praktikud jt on pöördunud läbi aastate minu poole ning öelnud, et vaatamata nende eneseteadlikkusele või enesega töötegemisele (hingelisest aspektist), korduvatele mustrite eemaldamisele ja pidevale enese aitamisele, võivad nad ikkagi end leida mingil ajahetkel või mingil põhjusel mõnelt alljärgnevalt sarnaselt mõttelt:

“Jumal, miks sa ometi mind ei aita…”
“Ma tunnen nagu oleksin täiesti üksi. Inimesed on ümberringi, aga ma olen üksi”.
“Ma tunnen end nii hüljatuna. Kogu maailm on justkui nakatunud ja haige. Nagu oleksin võõral planeedil”.
“Ma olen koguaeg üksi. Tee kõike vaid üksi. Kes mina üldse olen?”
“Mul on elus nii raske, et mul on selline tunne, et Jumal karistab mind. Kaua võib, ma ei jaksa enam”.

“Jumal, kui sa tahaksid, et ma selle projekti ära teeksin, siis palun aita mind ja anna mulle see..( või teine või kolmas asi).”
“Jumal, mis sa ei too mulle raha ega lotovõitu. Jumal, millal ometi see maja juba minule tuleb. Miks sa ei aita mind!”

“Mul on viimasel ajal selline tunne, et Jumalal on täiesti ükskõik, mis minust saab ja et ta on mind nagu maha jätnud. Nagu tal oleks täiesti ükskõik ka sellest Maast, planeedist, kogu inimkonnast… See tekitab minus rusuvat tunnet.”
“Mul on selline tunne, vaadates, mis maailmas toimub, et Jumal on meid täiesti omapäi jätnud ja meid hüljanud.. ja see tekitab minus sügavat raskust, isegi depressiooni… Ma tunnen pidevalt, nagu oleks meid reedetud. Nagu oleks mind hüljatud”

“Loojal on minust täiesti ükskõik. Üks raskus teise otsa. Umbes, nagu vaata kuidas ise hakkama saad. Kõigil on pohhui ja ükskõik. Loojal samuti”.
“Jumal, sina oled süüdi! See on sinu teha, kui see kõik juhtub..!”
“Jumal vist vihkab meid. Muidu ta ei paneks meid neid asju kogema ja kannatama”.

Kõik need eelnevad sügavad tundmused, mida nii mitmed inimesed on läbi aastate minu poole pöördudes küsinud, viitavad sellele, et inimeses on mingid kogemused (varasematest eludest) lahendamata ning energeetilised sidusused on otsadena lahti (lõpetamata). Seetõttu need sidusused kutsuvad tal selles elus esile suuri raskusi. Kuna nende kogemuste energia on raske ja allakiskuv, siis see lõhub sidet inimese Püha Vaimuga ja inimene tunneb eraldatuse tunnet.

Sellises seisundis aga:
1. ei saa õnnestunult manfiesteerida
2. ei saa küllust oma energiaruumi ligi realiseerida
3. ei suudeta valgustuda
4. ei suudeta õnnetunnet tunda
5. üks raske asi viib teiseni
6. inimene tunneb ohvritunnet
7. nähakse mingite asjade realiseerimiseks nii suurt jõudu, aga asi ikkagi ei õnnestu;

On ülimalt oluline keskenduda probleemidele, kui oled vähemalt ühte sarnast mõtet enda peas tundnud.
Vianna Stibali kursus on kompaktne, kuid tõhus ning väga tänuväärne, kuna mõned päevad peale kursuse toimumist võib inimene tunda end absoluutselt teisiti ja oluliselt lähendatumalt Looja Teadvusega, kui kunagi varem. Kursus sobib neile, kes on tundnud end viimastel aastatel uppununa, läbipõlenuna, mahajäetuna, hüljatuna või eraldatuna ning kes otsivad algpõhjust oma seisundile. Kursus sobib neile, kes soovivad ülimat vastutust võtta ning leida (või taasleida) side oma enda Kõrgema Teadvusega (Püha Vaimuga) ning Looja Kõrgema teadvusega. Kursuse raamformaat on paika pandud Vianna Stibali poolt, kuid iga seminar on oma juhendaja nägu, vastavalt tema kogemustele ja praktikale ning ka osalejatele konkreetsel seminaril.

Kursus on praktikutele, kes soovivad endas leida kõrgemat ja lihvitumat oskust võtta vastu informatsiooni Loojalt, Looja teadvuselt. Tihti küsitakse: “Kust ma tean, et see on Looja, kes minuga räägib, mitte mina ise või keegi kolmas?”
Kursusel keskendutakse suhtlusele ja energeetilisele sidele Looja energiaga (Jumalik kõrgem Puhas Loov Energia).
Osalejad teevad paaristöid ja intensiivset uskumuste tööd, et leida üles varjud ja udused kihid enda ja Looja teadvuse energia vahelt, mis võivad segada kommunikatsiooni ning puhast teabe vastuvõtmist.

Kursus sobib neile, kes otsivad armastavamat sidet iseendaga , oma Püha Vaimuga ja Jumaliku Algse Puhta Loova Energiaga.

Seminari märksõnad:

  • Kuidas paremini eristada Looja Kõrgema Teadvusega suhtlemist ja oma ego või oma Kõrgema Minaga suhtlemist;
  • Oma meele suunamine (sest tihti küsitakse “Kuidas ma tean, et vastus on Loojalt”);
  • Oma alateadvusega töötamine ja alateadvuse suunamine enda hüvanguks;
  • Mis tunne on tõeliselt armastada oma perekonda, sõpru ja maailma?
  • Õpime, kuidas omandada tõeline armastamine, isegi kui meis olev programm ütleb, et see on võimatu;
  • Õpetame oma tegevuse alateadvuse allhoovusi mõistma;
  • Kuidas meie keha tegelikult probleemide lahendamisel töötab ja kuidas teada erinevust Looja energiaga suhtlemise ja oma ego või kõrgema minaga suhtlemise vahel. Looja on täiusliku ja puhta armastuse energia. See on teadlik armastus. Ja see muudab meie elu. See energia, see elujõud on igas aatomis ja igas aatomis on aatomid osa sinust ja osa kõigest sind ümbritsevast.

Kursusel on oluline osa uskumustega tegelemisel ning paaristööl.

Seminar sobib neile, kes soovivad jõuda lähemale imelisele armastavale ühendusele iseenda Hinge ja Jumaliku Püha Vaimu vahel ning teha endaga tööd, et tuvastada suurimad segajad oma elus.

🌿 Seminarile registreerumiseks täida palun alljärgnev registreerumistaotlus