֎ Rütm ideaalkaalu leidmiseks / Rhythm to a Perfect Weight / 1 päev

Osalemise eeltingimused: Basic DNA, Advanced DNA, Dig Deeper peavad olema eelnevalt läbitud.

Seminari lühitutvustus:

Teetatervendamise praktikud on juba algajate kursusel selgeks saanud selle, et oma alateadvuse jõu (mõttejõu ja Vaimu jõu) abil saab läbi Kõige Olemasoleva Looja algse energia väga palju oma kehaga korda saata. Kuid käesolev seminar on suunanud fookuse just peamisele – kehakaalu langetamisele ning täiusliku kehakaalu leidmisele iseenda jaoks.

Jah, paljudele pole sugugi üllatus, et oma keha parameetreid SAAB mõjutada ja muuta oma Kõrgema Vaimu teadvuse abil. Kuidas seda teha, mida  tehniliselt silmas pidada? Sellega tutvume seminaril.

Kursus sobib neile, kes soovivad enda uskumustega tööd teha ning õppida selgeks väga põnev ja praktiline tehnika, mis aitab kehakaalu väga kergesti langetada, seeläbi inimeses ka sisemist rahu leida.
Tegemist ei ole lihtsalt kehakaalu langetamise seminariga. See on kursus, mis keskendub inimese kehateadvuse, hinge ja meele omavahelisele harmoonia leidmisele, taastamisele ja säilitamisele. Tasakaalu leidmisele. Harmoonia leidmisel ja tõelise rahulolu saavutamisel oma hinge, keha ja mõistuse vahel, lahvatab inimeses tõeline armastus oma sisemise ilu vastu ning inimene hakkab ennast teistmoodi armastama ja aktsepteerima.

Seminaril saad hulganisti näiteid ja nõuandeid, mida Vianna on aastatega inimestega tegeledes õppinud, mis kõige efektiivsemalt aitavad keha vormida ja üleliigsest kehamassist jagu saada. Näiteks: Kas teadsid, et kehakaalu tõus või suurenemine on seotud läbi ajaloo inimeste läbielamiste ja raskete ajalooliste olukordadega. On teatud programmid ja uskumused ning tundmused, mis tõsiselt programmeerivad keha ja energiaruumi nii, et nad hoiavad inimese kaalu jäigalt teatud vahemikus. Ja pinguta või veri ninast välja jõusaalis käies, aga kaalunumber on jonnakas.

Kõik need olukorrad on seotud inimeste ajaloolise taustaga. Seminaril kuuled, mismoodi tegeleda tervislikul viisil kaalulangetusega ning missugune taim on terves maailmas  see ainuke taim, mis tarvitamise järgselt loob inimeses sellise turvatundega seotud seisundi, et keha hakkab lihtsalt järgemööda oma kogukaalust massi vähendama, luues uue vastuprogrammi, milleks on “Sul on turvaline kaalu langetada”.

Me ei juuruta kursusel uskumust “Mida kõhnem ja kondisem, seda ilusam on”, vaid fookus on leida enda keha jaoks sobivaim olemine. Leida enda jaoks mugav olemine enda kehas, kus sa oled võimeline leidma tõelise sisemise heaolu ja rahu ning õnnetunde, aktsepteerides seda, milline Sa oled. Ning veenduda selles, et ka Looja jumaldab Sind sellisena nagu Sa oled. Kõik kogu võti on õiges mõttemustris ning tervislikus kehakaalus, mis aitab Sinu keha hoida ka tugevana ja tervemana.

Seminaril saad tööriistad, kuidas iseendaga oma keha ja kaalu suhtes parimal viisil tööd teha. Seminaril saab tööriistad, kuidas muuta vajadusel ka haiglaslikke mõttemustreid oma keha suhtes (viha, aktsepteerimatus, vastikustunne jmt).

TeetaTervendamise RÜTMI metoodika, et leida oma täiuslik kehakaal.

Reclaim – Leia endas,
How – Kuidas
Your – Sinu
True – Tõeline
Higher-Self – Kõrgem Teadvus
Manifests – Manifesteerib
Your Perfect Weight – Sinu ideaalkaalu
Avasta enda sisemine särav olemus ja saa selleks, kes Sa oma kõige võimsamas versioonis oled! Leia enda jaoks meetod, mismoodi keha toita parimate tunnetega ja toitainetega nii, et Su keha premeerib Sind vastu ning seda 8 minuti reegli abil ja Vianna sala-harjutuste abil.

See seminar on loodud neile, kes soovivad keskenduda kehateadvusega ja kehakaaluga seotud informatsioonile ning seoste arusaamisele ning enda kasuks tööle panemisele.

Muuhulgas kuuled seminarilt:

  • Miks osadel inimestel toimub kaalulangetus kergelt ja kiirelt ja ta on pidevalt nn kergekaallane, aga teisel keha paisub nagu pärmisai? (Ja siin me ei räägi mitte ainult geneetikast).
  • Kas kehamassi suurus ja teatud kindlate uskumuste olemasolu (kinnihoidmine) omab seost?
  • Missugune on seos kehakaalul ja teatud uskumuste kinnihoidmisel enda energiaruumis?
  • Missugused programmid põhjustavad enim kehakaalu tõusu meis?
  • Miks on nii, et peale kaalulangetamise algust läheb alguses kaal hooga maha, aga peale seda jääb seisma ning siis on raske edasi liikuda sihtnumbrini? Mida teha, et sihtnumbrini jõuda?
  • Mida tähendab setipunkt?
  • Kuidas valida toidulisandeid, mis toetavad meie keha?
  • Mis on kõige olulisemad bioaktiivsed ained ja mineraalained, mis meie kehamassi eest vastutavad?
  • Kuidas võimalikult kerge vaevaga programmeerida oma keha kehamassi langetama just nagu ta teeks seda niisama kergelt, nagu neil inimestel, kes on geneetiliselt saledad ja kiire ainevahetusega?

Seminar kestab pool tööpäeva (4-5 tundi).

Kursusele mahub vaid 20 inimest. Registreerumiseks vajuta ülal menüüs “Registreeru kursusele”. Registreeruda ja osaleda saavad need, kes on läbinud eelnevalt Baaskursuse, edasijõudnute kursuse ja Dig Deeper kursuse ehk uskumuste süvakaevamise kursuse.

Kursus ei kesta tervet tööpäeva. Tegemist on 4-5 tunnise seminariga.

“Jah. Keha parameetreid saab tõepoolest oma Kõrgema Teadvuse abil muuta ja mõjutada.”

 

🌿 Seminarile registreerumiseks täida palun alljärgnev registreerumistaotlus