Vastame tellijate ja osalejate küsimustele ning registreerimisega seotud küsimustele võimalusel emaili teel teeta@teetakursused.ee
Väga palju infot ja vastuseid küsimustele leiad juba sellelt kodulehelt.

Kontakttelefon: +37258754230 E & N kl 10:00-15:00 . Töötame osalise tööajaga.

Seminari korraldaja andmed:
Diamante Productions OÜ
Teeta@teetakursused.ee
KMKR: – Reg.nr.16009411
Kursuste toimumiskoht ja tegutsemiskoht: Kohtumised kokkuleppel.

Arveldusarved:
SWED EE242200221074319564
Firmadele saadame välja arved sagedusega 1 x kuus.

Arve saamiseks firma nimele palun saatke vastav soov emailile teeta@teetakursused.ee ning korrektne firmanimi, kontakt-email ning telefon.
Kursused toimuvad enamasti online-versioonina ning osalemiskohaks on Sinu oma kodu või live-versioonina Tallinnas või Kuressaares.

Ürituse korraldajana jätame endale õiguse ükskõik, mis üritusi ära jätta või ümber planeerida vastavalt poliitilisele ja sõjalisele olukorrale Eestis või Euroopas.

Loe ka küsimusi, mida on tihti esitatud. Saad mingid vastused siit:

 1. Kui kursus on välja kuulutatud online-õppena, kas ma siis saan osaleda ka kohapeal?
  Reeglina mitte. Kui on kuulutatud välja ainult online-õpe, siis toimub kogu õpe läbi zoom keskkonna ning kohapeal kogunemist ei toimu. Kui on välja kuulutatud, et toimub nii kohapealne kui zoom õpe, siis on võimalik valida osalus omale sobival viisil.
 2. Kas kursusel osalemisel on vastunäidustusi? Kas rasedana võin osaleda kursusel?
  Kursusel ei ole lubatud osaleda vaimsete häiretega või diagnoosidega isikutel või kui kahtlustate endal olevat mõnda vaimset häiret ( bipolaarne häire, skisofreenia jmt). Depressioon ei ole takistuseks ega vastunäidustus. Kursusest on soovitatav osa võtta peale I trimestri möödumist, s.t. alles II ja III trimestril. Esimesel trimestril on naine eriliselt tundlik ning osaleja muudab kursuse vältel väga palju oma uskumusi ning arusaamasid. Kursusel võib julgelt osaleda, kui rasedus on suurem, kui  I trimester.
 3. Miks on teetatervendamise kursused just sellise hinnaga?
  Kõik hinnad on Think instituudi (teetervendamise instituudi) poolt paika pandud regiooniti ja kursuste teemade kaupa. Seminaride hinnad on Eestis kehtivad miinimumhindade järgi arvestatud.
 4. Kas ma tohin online-kursuseid või live-kursuseid salvestada/lindistada/ jäädvustada?
  Ühtegi osa kursusest ei tohi üles võtta ükskõik, mis salvestisena või viisil. See on Think instituudi nõue, kuid seminari raames jagavad ka osalised enda isiklikke näiteid ja lugusid, mistõttu ei ole lubatud salvestamine. See on ühtne kokkulepe, mille enne osalemist me ka kirjalikult kõigile saadame.
 5. Sooviksin väga osaleda, aga finantsilised võimalused piiravad. Kas saaksin järelmaksuga või osade kaupa tasuda?
  Järelmaksuga ja osade kaupa tasumine ei ole võimalik. Küll on aga meil iga kursuse peale teatud hulk stipendiumi kohtasid kas 75%, 50% või 25%. Kui kursus toimub kohaletulemisega ning toimub kindlates ruumides (mitte online-versioonis), siis on saadaval ka 100% stipendiumi koht(i) vastavalt osalejate arvule, kuid tavaliselt tehakse kokkulepe, et stipendiumi saanud inimene abistab juhendajat kogu kursuse vältel ning assisteerib kursusega seotud toimetusi (kohvilaua ettevalmistamine jmt).  Kui soovid osaleda baaskursusel ja kohapeal õppes ning kandideerida stipendiumile, siis saada palun oma motivatsioonikiri või selgitus teeta@teetakursused.ee. Stipendiumit saades palun arvesta, et omaksid valmisolekut abistada ja assisteerida kursuse juhendajat ning ole valmis, et osaled assisteeriva abina kohapeal. Samuti, et omad valmisolekut saabuda teistest veidi varem ja lahkuda teistest veidi hiljem.
 6. Materjalid, mis saad kursuselt.
  Kursusel antakse Sulle inglise keelsed originaalsed materjalid. Lisaks materjalid, kus olulised väljavõtted on eesti keelde tõlgitud.
  Baas DNA, edasijõudnute kursusel ja Dig Deeper kursusel saad ka teetatervendamise vastava teemalise eesti keelse raamatu, juhul kui ametlikul kirjastajal neid laoseisus on või Eesti poodides neid on.   Kui Sul on raamat olemas, siis anna meile sellest teada kirjalikult ning saada meile enda ostukviitung – saame selle võrra Sulle kursuse tasu soodsamalt teha.
 7. Online kursusel osalemise materjalid.
  Palun pane tähele. Vastavalt ThiNK reeglitele käib online kursusel osalemise puhul juhendmaterjalide saatmine pdf-versioonina emaili kaudu. Kui see pdf juhend on mitteprinditav ehk non-printable, mis tähendab, et osaleja peab jälgima materjale arvuti ekraanilt. Kursuse korraldajal ei ole online kursusel osalemise puhul kohustust saata paberkandjal materjale osalejatele posti teel. Aga juhendaja sooviks seda siiski teha. Arvestades, et osalejatel on mugav kirjutada prinditud materjalidele märkmeid, oleme me valmis neid väljastama postiteel.Selleks, et me jõuaksime raamatud enne tellida ning trükised tellida ja köita ning materjalid Sulle õigeaegselt saata, tuleb igal osalejal tasuda hiljemalt 14 päeva kursuse ettemaks, et jõuaksime materjalid Sulle postiga teele saata. Materjalid väljastame siis, kui registreerimistasu on laekunud. Kui Sa aga paberkandjal materjale ei soovi, siis anna meile sellest teada ning saadame Sulle pdf-versioonid. Palun arvesta, et THiNK instituudi poolt loodud pdf-juhised on non-printable ehk siis mitteprinditavad ning neid saab jälgida ainult arvuti ekraanilt.
 8. Otsustad kursuselt osa võtta viimasel hetkel?Avastasid teetakursused alles viimasel minutil? Ja sündmustekalender viitab, et juba homme toimub kursus? Sellest pole midagi. Pöördu sellisel juhul meie poole e-maili teel oma kiire sooviga ning Sa saad osaleda ikkagi, aga sellisel juhul palun arvesta, et jõuame Sulle saata ainult pdf-materjalid emailiga. Topelt materjale (pdf-ina ja paberil) ei saadeta.
 9. Mis juhtub siis, kui mul midagi vahele tuleb ja ma osaleda ei saa?
  Kui enne kursuse toimumist selgub, et Sa siiski osaleda ei saa, palun teavita meile sellest kohe esimesel võimalusel, isegi, kui see selgineb viimasel hetkel. Kontaktid leiad kontaktide lehe alt. Nii ei oota paariline Sind paaritöös ilmaasjata.  On arusaadav, et inimestel tuleb ikka olukordi ette.
 10.  Ettemaksu tagastamine. Kas ma saan registreerumistasu tagasi küsida, kui selgub, et ma osaleda ei saa?
  Registreerumistasu ja kursuse osalustasu on teatud tingimustel tagastatavad ja ei ole teatud tingimustel tagastatavad.  Näiteks, kui tühistatakse osalus viimasel hetkel või väga kursuse eelsel hetkel. Kuid registreerumistasu ja kursuse osalustasu on tagastatavad mõistliku aja jooksul ning teatud tingimustel (nt kui teavitus toimub nii vara, et materjale pole jõutud väljastada osalejale). Need reeglid on koolitajatel kõikjal pandud paika sellepärast, et koolitaja rendib ruumid, millest tema ei saa osalejate viimase hetke tühistuste tõttu loobuda. Samuti tasub koolitaja online-õppe läbiviimiseks tasud, millest ta ei saa osalejatest loobumisel viimasel hetkel tühistada. Ning on veel üks asjaolu- teetatervendamise kursuste grupid on piiratud arvuga ning alati on keegi, kes küll väga tahab, kuid ta jääb grupist välja, kuna ei mahu. Kui liiga hilja teavitatakse osalusest, siis kahjuks ei jõua keegi korraldada oma elu nii ruttu ümber, et asemele tulla. Saame aru, et kõike tuleb elus ette ja kui siiski juhtub, et koolitusele Sa tulla ei saa, siis oleme koostanud võimalikult mõistlikud ettemaksu ja koolitustasu tagastamise tingimused, millega saad tutvuda siin lähemalt alloleval lingil.  Lisaks on alati variant, et võtad meiega personaalselt ühendust ning käsitleme iga tühistamise asjaolu individuaalselt. On võimalus, et saad tasutud koolitustasu ja registreerumistasu arvelt valida uue koolituse kalendrist. Tingimustega saad tutvuda lähemalt siin. 
 11. Kursuse osalustasu tagastamine – kas ja mis tingimustel saaksin ma kursuse osalustasu tagasi, kui ma osaleda ei saa? Registreerumistasu ja kursuse osalustasu on teatud tingimustel tagastatavad ja ei ole teatud tingimustel tagastatavad. Näiteks juhul, kui tühistatakse osalus viimasel hetkel või väga kursuse eelsel hetkel. Kuid registreerumistasu ja kursuse osalustasu on tagastatavad mõistliku aja jooksul ning teatud tingimustel (nt kui teavitus toimub nii vara, et materjale pole jõutud väljastada osalejale). Need reeglid on koolitajatel kõikjal pandud paika sellepärast, et koolitaja rendib ruumid, millest tema ei saa osalejate viimase hetke tühistuste tõttu loobuda. Samuti tasub koolitaja online-õppe läbiviimiseks tasud, millest ta ei saa osalejatest loobumisel viimasel hetkel tühistada. Ning on veel üks asjaolu- teetatervendamise kursuste grupid on piiratud arvuga ning alati on keegi, kes küll väga tahab, kuid ta jääb grupist välja, kuna ei mahu. Kui liiga hilja teavitatakse osalusest, siis kahjuks ei jõua keegi korraldada oma elu nii ruttu ümber, et asemele tulla. Saame aru, et kõike tuleb elus ette ja kui siiski juhtub, et koolitusele Sa tulla ei saa, siis oleme koostanud võimalikult mõistlikud ettemaksu ja koolitustasu tagastamise tingimused, millega saad tutvuda siin lähemalt alloleval lingil.  Lisaks on alati variant, et võtad meiega personaalselt ühendust ning käsitleme iga tühistamise asjaolu individuaalselt. On võimalus, et saad tasutud koolitustasu ja registreerumistasu arvelt valida uue koolituse kalendrist. Tingimustega saad tutvuda lähemalt siin. 
 12. Kas kursusel tohib lindistada, salvestada või ülesvõtteid teha (youtube, FB live jne)?
  Ei ole lubatud.
 13.  Seminaril osalemise kohustuslikkus kõigil päevadel. Vastavalt Think instituudi nõuetele tuleb kursusel osaleda terviklikult selleks, et praktiku litsentsi saada. Kui osaleja puudub ühe päeva seminarilt, siis tunnistust talle ei väljastata ning sertifikaadi saamiseks peab ta uuesti osalema kursusel.
 14. Eelnevate sertifikaatide olemasolu kohustuslikkus jätkukursustel osalejatele. Osaleja enda vastutus on see, et tal oleksid täidetud eelnevad nõuded kursusel osalemise kohta õigeaegselt. Kui oled jätkukursusel ning eelnevalt on nõutud eelmistel kursusetel osalemine, siis on iga osaleja kohustus tagada, et tal osalemiseks vastavad sertifikaadid õigeaegselt (kursuse alustamise ajaks) oleksid tagatud. Kui ilmutakse koolitusele ilma eelneva nõutud litsentsita, siis sertifikaati ei väljastata talle selle kursuse eest ning osalustasu ei tagastata.
 15. Online-kursusel osalemise nõuded Kursusel osalemiseks peab olema Sul stabiilne internetiühendus ja töökorras arvuti, millel töötab ka veebikaamera ja mikrofon. Online-kursusel peab olema kaamera kogu kursuse vältel sisse lülitatud ja Sinu nägu nähtav (ei tohi olla kaetud prillidega, maskiga, mütsiga jmt). Kui kursusel osaledes pikema perioodi ajal on kaamera välja lülitatud või mingil põhjusel ei ole osaleja kohal ühel päevadest, ei väljastata talle sertifikaati ning kursuse osalemistasu ei tagastata. Kursuse sertifikaadi saamiseks peab kursuse kordama. Kui osaleja hilineb rohkem kui 1 h kursuse päevast, siis sertifikaati ei väljastata.Kursusel ei ole lubatud osaleda autoroolist, avalikest kohtadest (nagu kaubanduskeskus, tänav jmt).Kursusel osalemiseks peab osaleja tagama endale mugava ja segamatu ruumi ja olemise, kus teda ei sega kõrvalised isikud. Online versioonil kursusel osalemist tuleb võtta täpselt samasuguse kohustuslikkusega, nagu in-person osalemise viisil. 🙂